Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek így elkaphatjuk a...

Szerintetek így elkaphatjuk a koronavírust?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy könyvet, illetve egy ruhát a h&m-ről. Annyit megtudtam, hogy a ruha lengyelországi raktárból jönne. Természetesen kártyával fizetnék előre, a futárhoz maszk-kesztyű kombóban mennék ki. A nagyszüleimmel élek, és fèltem őket. 24L
2020. ápr. 10. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs nagy esély így elkapnod, viszont egyik sem létszükséglet...
2020. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom, csak szülinapom lesz jövőhéten. De akkor lehet lemondok róla, ennyit nem ér egy ruha :)
2020. ápr. 10. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Minimális az esélye.


Viszont a dobozt nagyon alaposan át kell mosnod 70% ethanollal vagy szappanos vízzel leöblítve, vagy hypoval.


Ha biztosra akarsz menni, ezek után pihentesd pár napig.

2020. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel. Nagyon kicsi az esélye annak, hogy elkapd de ha 100%-ig biztos akarsz lenni ebben akkor pihentetheted a euhát kb 3 napog mondjuk válfán a könyvet meg csak valahol elég ha leteszed. A 3 nap letellése után gondolom a ruhát úgyis kimostad volna. A könyvnek meg valamivel elég ha áttörölgeteda borítóját.
2020. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így el lehetne kapni a vírust, már nem maradt volna eladó az országban, kihaltak volna, mint a dínók.
2020. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A h&m-es ruha vastagabb zacskóban szokott jönni, úgy gondoltam áttörölgetem fertőtlenítővel, majd kidobom a zacskót, a ruhához pedig egy hétig nem nyúlok :). A könyv már tárgytalan, valaki lecsapott rá, az utolsó példányra 😅 De a ruhát is átgondolom még, tényleg nem létszükséglet, csak megtetszett.
2020. ápr. 10. 11:55
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nekem tegnap hozta a futár a csomagomat a h&m-ből. Online fizettem ki a rendeléskor. A futár maszkban volt ugyan de kesztyű nélkül. Aláírta helyettem amit kellett a gépén, átvettem a csomagot és még kint a lakásajtó előtt kibontottam úgy, hogy a csomagolást ne vigyem be a lakásba. A ruhákat pedig egyből mosógép és mostam is. A csomagolás pedig kuka. Lehet kicsit paranoiás vagyok de én így csináltam. Se pénztárcához se pénzhez nem nyúltam, a futár is csak a csomagoláshoz, de az ugye egyből kuka, sőt a lakásba se vittem be.
2020. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hipochondereknél bármi előfordulhat, még az ellenkezője is.
2020. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!