Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mekkora az esély, hogy elkapom...

Mekkora az esély, hogy elkapom a koronát?

Figyelt kérdés
Nem használom a tömegközlekedést, hetente háromszor megyek boltba vagy piacra, általában korán reggel. Heti egyszer bicajozok, kaját viszek idős rokonnak. Néha kocogok az utcán, messze elkerülve mindenkit. Ti mennyire tudjátok izolálni magatokat?

2020. ápr. 14. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7 százalék körül lehet.
2020. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem be kell járni dolgozni, ehhez kénytelen vagyok használni a tömegközlekedést.
2020. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 sajnálom. Nekem már nincs munkám, szerencse a szerencsétlenségben. Vigyázz magadra.
2020. ápr. 14. 10:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem próbálom izolált magam. Nem fogok egy max náthától rettegésben élni több éven keresztül, nem vagyok teljesen idióta.
2020. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így egyelőre kicsi. Viszont várható, hogy a fertőzöttek száma tovább növekszik, szóval ha szeretnéd csökkenteni a valószínűségét, hogy elkapd, akkor próbáld meg csökkenteni a boltba járást, mert a tevékenységeid közül az jelenti a legnagyobb kockázatot. Tervezéssel simán le lehet szorítani heti egy alkalomra (kivéve, ha 5 ember számára kell gyalog hazahordanod a kaját, mert akkor egyszerűen nem bírsz el annyit).
2020. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyira izolálom magam mint eddig. Na jó abból a szempontból jobban hogy most minden nap otthonról dolgozom igy a munkahelyre nem kell bemenni (ahova eddig is kocsival jártam, bevásárolni szintén).
2020. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

"nem vagyok teljesen idióta."


Dehogynem, mert még mindig nem érted, hogy te hiába vagy tünetmentes, ha elkaptad a fertőzést attól még sok embert megfertőzhetsz.

2020. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Két főre vásárolok plusz az idős rokonra. Nem vagyok rossz kondiban, de hátizsákban sem bírom haza hordani egyszerre mindazt, amire szükség van. Ez többnyire a friss áru, a zöldség meg a gyümölcs. De igazad van, próbálom csökkenteni.
2020. ápr. 14. 10:22
 9/12 anonim ***** válasza:
utánfuto
2020. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erősítsd az immunrendszered gyümölcsökkel, zöldségekkel, vitaminokkal, gyömbérrel, termelői mézzel, hagymával, gyógynövény teákkal, Béres csepp extrával és akkor nagyon minimális, szinte semmi esélyed nem lesz arra, hogy ha el is kapod, akkor bármi tünteted is legyen.
2020. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!