Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus=világvége?

Koronavírus=világvége?

Figyelt kérdés
Most olvastam hogy Kínában újra vannak fertőzöttek.. Soha nem lesz ennek vége? Akkor ez a vírus az emberiség ellen győzni fog? Mert akkor inkább fejbe lövöm magam..
2020. ápr. 16. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fog. Ugyanis a halálos áldozatok 95 százaléka 65 év feletti, krónikus beteg. Tehát igazából bármilyen légúti megbetegedésnél megvan az esélye, hogy meghalnak. Aztán egyszer majd átesnek rajta az emberek. Mellesleg ez olyan, hogy azért az emberek nagy többségének teljesen ellenálló a szervezete.

De az tény, hogy baromi sokáig el fog húzódni...

2020. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mennyi új fertőzött van Kínában? A hírek ilyen 100-ról írnak. Egy akkora lakosságú országban az csepp a tengerben...
2020. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Eddig is volt napi +45 eset. Akik behurcolják, vagy bent kapják el.


1. Lehet számítani második hullámra, ezt kínában is jelezték. Októberre kb.

2. Még nem tört ki, kb majd ha építik a konténerkórházakat újra és lezárások lesznek.

2020. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A világvége nem így néz ki. Én voltam ott egyszer és lelógattam a lábamat a semmibe.
2020. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van lőfegyvered?
2020. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tovabbra is tartsd be az eloirasokat. Es ne csak felig tajekozodj, hanem egeszen.

Kinaban az Oroszorszagbol erkezok betegek, de karantenba kerultek.

A lenyeg a szabalyok valoban betartasa. Es csak annyit, en se eltem ugyan haboruban, de ez meg mindig lophasz ahhoz kepest. Vege lesz, nem a vilagnak. Foglald el magad.

2020. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki fiatal es egészséges észrevétlenül vagy minimális tünettel kihordja. Egyedül az idős és nem egészségesen embereknek kell rettegnie
2020. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!