Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor van vége ténylegesen a...

Mikor van vége ténylegesen a Hatósági házi karanténnak?

Figyelt kérdés

Értem hogy 14 nap, azaz 2 hét. Vonaton utaztam amire felszállt egy korona fertőzött, még Áptilis 5.-én vasárnap. Hatósági karantén az egész vonaton tartózkodóknak, ez rendben. Keden hívtak, hogy elmondják, hogy mi a teendő, és vasárnaptól 2 hétig otthoni karantén van.


Mai nappal ez már a 16. nap, nem szólt senki, nem hívnak, azon a számon ami hívtak meg nem veszi fel senki. Minden nap volt rendőri ellenőrzés, de legutóbb ők is csak vasárnap voltak, hétfőn meg ma már nem.

Egészen biztos hogy ideszólnak mielőtt elhagyhatom a lakást? nem akarok úgy járn, hogy 3. hete űlök a lakásomban, közben meg már rég kimehetnék.

Hozzáteszem fertőzésnek, betegségnek nyoma se volt se előtte se azóta.



2020. ápr. 21. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy szólnak, ha már elhagyhatod a lakást? Azt mondták, vasárnaptól 2 hét, miért szólnának külön, ha vége? Vagy mondták, hogy szólni fognak?
2020. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem azt mondták, hogy szónak ha vége, de ezt így most nem tudom 100%-ra mondani. A kirakott piros papíron is rajta van, hogy csak hatósági engedéllye lehet leszedni.
2020. ápr. 21. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem tudom a választ a kérdésedre. Csak az érdekelne, hogy teszteltek-e téged koronavírusra. Ha igen, hányszor?
2020. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!