Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valakinek jóindulatú...

Ha valakinek jóindulatú agydaganata van és lyme kóros arra veszélyesebb a koronavirus? És aki asztmás?

Figyelt kérdés
Anyam tart lelki terrorba, hogy meghal nemsokára mert ő krónikus beteg. Én meg asztmás vagyok.

2020. ápr. 23. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki asztmás, még nem lesz fogékonyabb a koronavírusra. Viszont lehet asztmás egy olyan anya miatt, mint a tied.
2020. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyud miért nem kezeli a lymeot? Nehéz, évek, de alternatív úton el lehet érni tünetmentességet. Másik, nem szabad félni. A félelem táplálja a betegséget. A fizikai test akkor lesz fogékony a fertőzésekre, ha boldogtalanok vagyunk, aggódunk, csökken a test rezgésszáma ....
2020. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Asthma az mindenképp rizikofaktor.

Borrelia is okoz immungyengeséget hogy konkrétan az új koronavirussal milyen kapcsolatban van nem tudom.

2020. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!