Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány hónapig bírnák még...

Hány hónapig bírnák még ezeket a korlátozásokat az emberek és a gazdaság?

Figyelt kérdés
Ha még egy évig tartana azt kibírnánk?
2020. ápr. 23. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Már most se bírjuk
2020. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Én teljesen bírom tök jó ez az egész, egész nap otthon lehetek Home officeban addig alszok ameddig akarok nem kell buszozni, kényelmesen nézem a filmeket ez a legjobb élet így
2020. ápr. 23. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az te vagy. De aki elvesztette a munkáját, nem biztos hogy így élvezi az életet. Én speciel most rengeteg ismerősömnek próbálok segíteni, mert az ágazatuk meghalt amiben már kezdetek óta dolgoznak.

A gazdaság meg kb már akkor se bírta a korlátozásokat, mikor bevezették. Hiába te megkapod a fizud, az ország bevételének 70%-a az ÁFA, sosem egy biztos alap, most ez is zuhan. Nyögni fogja a gazdaság az egészet.

Nem leszólni akarlak, de attól hogy neked minden jó, nem biztos hogy az általánosságban is igaz lesz

2020. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Nyilván ha anyagilag nem érintene és nem félteném a családomat, vagy bárki mást a betegségtől én is ellenék még egy jó ideig pláne ,hogy nincs kijárási tilalom és dolgom is akad bőven a ház körül. A gazdaságnál mindenképp tovább bírnám.
2020. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tök jó neked

én eddig kb heti 25 órát dolgoztam, normális bevételért

most próbálok ügyfeleket szerezni meg a meglévő projekteket gyorsabban zárni, úgyhogy heti 70-90 óra lett belőle

a bevételem, meg a harmada lesz a szokásosnak ebben a hónapban....és nem látom a végét sem a gazdasági válságnak


nem tudom sem a nagyim, sem a szüleim látogatni

alig beszélek ügyfeleken kívül mással


egyetem távoktatásban van


nem találok villanyszerelőt


és 2,5 hete köhögök


de örülök, hogy te jól érzed magad

2020. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt vágod, hogy a home office nem arról szól, hogy otthon rejszolsz, hanem elvileg dolgozni kellene. Remélem a hozzáadott értékednek megfelelően fog a cég megtartani.
2020. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!