Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet agyhártyagyulladás?

Lehet agyhártyagyulladás?

Figyelt kérdés

Néhány hete náthás voltam, az orvosommal telefonon konzultáltam is ezügyben, majd visszaestem, orrdugulás, torokfájás, tüsszögés. Azonban az elmúlt két napban elkezdett fájni tompán a fülem, a nyirokcsomóim meg vannak duzzadva, ott mára elmúlt a fájdalom. Az orrom továbbra is be van dugulva, viszont ma reggel kis nyakfájással keltem és enyhe fejfájással, valamint gyomorrontás-szerű tünetekkel. Lázam nem volt.

Először arra gondoltam, hogy valami rosszat ettem (este ettem egy kis jégkrémet és rántottát), aztán jöttek a gondolatok, mi van, ha szövődménye lett a megfázásomnak... most teljesen kétségbe vagyok esve (tudom, hogy szánalmas, de nem tehetek róla), az orvosok nem fogadnak személyes vizsgálatra, az erre fenntartott helyi vonalak elérhetetlenek...



2020. ápr. 28. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2020. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján gondolod ezt? Annak sokkal súlyosabb tünetei lennének. Magas lázad lenne és nagyon fájna a fejed (de ha ilyen lenne,valószínűleg az sem agyhártyagyulladás lenne).


Én is ilyen idegeskedős vagyok, szóval meg tudom érteni, de nyugodj meg, nem lesz semmi baj! :) Jobbulást!

2020. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!