Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti is kaptatok az ügyfélkapus...

Ti is kaptatok az ügyfélkapus fiókotokra ilyen KSH-s koronavírus vizsgálatos cuccost?

Figyelt kérdés

Elvileg random kapott 18 ezer ember, hogy ingyen kivizsgáltathatja magát, meg így segíthet az orvosi egyetemi kutatásoknak.

Én ma délelőtt kaptam.

Akik kaptak még, ti elmentek?



2020. ápr. 30. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Én nem kaptam, de mennék szívesen, ha kaptam volna. A kutatás fontos.
2020. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem kaptam, de ha kapnék, elmennék. Bejárok dolgozni, nem lehetek otthon, tömegközlekedést használok, volt gyanús tünetekkel kollégám, akit nem teszteltek. Nincs kedvem több ezer vagy több tízezer Ft-ot kiadni egy magánklinikának, annak a pénznek van más helye is.
2020. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem kaptam, de ha kapnék se mennék el, egyrészt nem leszek tesztalany se statisztikához, se orvostudományhoz, másrészt nem hiányzik, hogy evégett veszítsem el a megélhetésem.


Támogassák őket az adómból, szednek be eleget...

2020. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem kaptam, de szívesen elmennék.
2020. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam én se, és bár nem parázok rá a vírusra, de ha "csak úgy" tesztelnének, biztos elmennék.
2020. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!