Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Üdv: napok ota szárad a...

Valaki0012638339 kérdése:

Üdv: napok ota szárad a torkom . Iszok ra es ugyan ugy ki szarad a nyelvem ki feheredett . Ugy erzem mintha valami fojtogatna annyira szaraz . Nem tudom mitol lehet ez a hazi orvosom csak szaj fertotlenitot irt fel?

Figyelt kérdés

#torok #szárazság ?
2020. máj. 6. 23:21
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Remélhetőleg ennyi elég is lesz, feltételezem mondta, hogy jelezd ha egy hét elteltével nem múlik a panaszod. Ha mégsem mondta volna akkor most én mondom.:D Elég sok kiváltó oka lehet nincs értelme találgatni, biztosan vizsgálatra küldenek majd ha nem segít a fertőtlenítős öblögetés. Legyél türelmes várd ki hat e a fertőtlenítő. Egyes szájfertőtlenítőknek, fogkrémeknek nyálképző hatásuk is van, lehet, hogy ilyent kaptál. Ettől függetlenül vásárolhatsz Xeromed spray-t a tüneteid enyhítésére. Mondjuk azt azért furcsának találom, hogy kicsit nem faggatott ki a doki a szedett gyógyszereidről, életviteledről és étkezési szokásaidról,stb. Jobbulást, remélhetőleg hamar megoldódik a problémád és a doki eltalálta elsőre a jó megoldást.
2020. máj. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi vizsgálatra nem küldenek, általában csak karbatett kézzel vannak egész nap, most alkalmas az idő a pletykalasra, pihenésre mar 2 hónapja
2020. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat telefonon keresztul lehet veluk beszelni na de hogy segitsenek ha nem làtjak a bajt ?
2020. máj. 7. 20:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Chlorhexamed Szá fertötlenitöm van remelem ez segit
2020. máj. 7. 20:57
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Az jó cucc én is hasonlót használok és van némi nyálképző hatása is de első sorban széles spektrumú fertőtlenítő.
2020. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!