Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Korábban itt volt már a korona?

Korábban itt volt már a korona?

Figyelt kérdés
Januárban nekem volt egy elég durva "tüdőgyulladásom", amiről az orvos se volt benne biztos, hogy az, pedig nagyon jó orvosom van. Konkrétan amikor meglatta a leletem rám nézett kérdően, és annyit mondott, hogy "hmm... Tudogyulladas...?" Beutalt sürgősségire is rá pár napra, mondta, hogy nagyon gondolkozik, hogy mi lehet de nem hiszi azt, hogy ez tüdőgyulladás. A tüneteim teljesen ugyanazok voltak...Járt más is hasonlóan?

2020. máj. 13. 13:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
A szavazási lehetőség miatt nem feltétlenül kell valótlan kérdést kiírni.
2020. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Apám ugyanígy volt februárban, láza magas, tüdőgyulladás szerűség.
2020. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi februárban a gyerekosztályra, ügyeletre vittük be a 3 évest, mert a tapasztalt doki néni se értette, hogy lehet, hogy gyomor panaszt és köhögést is okoz valami. Rá egy pár napra én kezdtem el erősen köhögni, bő egy hónap volt, mire kigyógyultam.

Több ismerősöm is mondta, hogy január és március között influenzás volt hivatalosan, de teljesen más tünetekkel és lefolyással, mint ezelőtt. Senki se volt külföldön.

2020. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben Kínában már javában tombolt a vírus, mégse volt semmi óvintézkedés, vígan jártak-keltek a kínaiak Európában. De nem is csak ők lehettek hordozók. Aztán ott vannak az olaszok is, akkor kezdődtek csak komolyabb lépések meg járattörlés stb, mikor ott már nagyon nagy volt a baj. Addig semmi, csak egy sima lázmérés a reptéren meg bemondásos alapú volt minden ellenőrzés mindenhol, rajtad múlt, hogy bevallod-e, hogy jártál-e fertőzött területen, mert Schengen belül nem nagyon lehetett ezt csekkolni.
2020. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom decemberben ugyan ilyen tüneteket produkált. Száraz köhögés, több napig tartó láz (főleg esténként ugrott meg a hő), fájtak a végtagjai, erőtlen, gyenge volt. Szinte az egész karácsonyt átaludta. A háziorvosunk hörgőgyulladást állapított meg nála, két fajta antibiotikum és kétfajta köptető gyógyszer után kezdte jobban érezni magát. Nálam semmilyen tünet nem volt. Simán lehet, hogy már akkor átesett a koronán.
2020. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is tüdőgyulladásom volt január végén, február elején. Orvos nem is tudta eldönteni először, csak röntgen után. Bár én kétlem, hogy korona volt, mert nem fertőztem meg senkit a családban, még az 52 éves érrendszeri betegségekben szenvedő édesapámat se.
2020. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Most valahogy mindenki azt hiszi a téli nyavalyájára, hogy a korona volt. Szerintem meg sima influenza.
2020. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben voltam olyan beteg mint még soha. Azt hittem végem. Beszakadt a mellkasom ha levegőt vettem,hasmenés, karácsony napján nem tudtam felkelni az ágyból, utána 1 hónapig köhögtem. A gyereken 3 nap alatt átment brutál magas lázzal, ami nem ment le semmitől. a férjem el sem kapta.
2020. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is produkáltam az összes ismert tünetet év elején sőt az ízérzékelésem még mindig csak 30% körüli. Senki nem betegedett meg a környezetemben szóval nem tudom mi lehetett ez.
2020. máj. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nonameboy45 válasza:
Én 16 vagyok és nekem január végén volt egy mágfázásom.Enyhe,de fájt a torkom,nem éreztem ízeket,illatokat és a fülkürthurutot kaptam tőle,ami azóta sem múlt el,hiába orrsprayztem🥺. Anyám és Apámnak szint ugyanez e tájt,pedig ők már 40 körül vannak.És én se vagyok teljes egészséges
2020. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!