Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikorra tippeltek hogy vége...

Janiikaaaa kérdése:

Mikorra tippeltek hogy vége lesz a járványnak?

Figyelt kérdés
Normális komment köszi!:D
2020. máj. 15. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Pont most jöttem fel lifttel egy lakóval ,aki szerint még vagy egy évig el fog tartani ez a jàrvány😰

Én azért nem vagyok ennyire pesszimista,szerintem most nyàron le fog csillapodni,de mivel többen fogunk kimozdulni,lehet többen átesünk majd a víruson,legalábbis akik otthon voltak és "megúszták" a fertőződést,mert szerintem sokan vagyunk így,de nem hiszem ,hogy olyen lefolyása lesz ,mint eddig.

Bàr ugye nem lehet tudni ,hogy esetleg ősszel visszatérhet-e,mutàlódhat is,de szerintem addigra valamit kitalálnak😄 valamit muszáj lesz ,mert így nem lehet bírni, és nem is fognak így élni az emberek,ezt hosszútávon nem lehet bírni.

2020. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!