Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vége van már a koronavírus...

Janiikaaaa kérdése:

Vége van már a koronavírus járványnak? (Nem szoktam nézni tv-t)

Figyelt kérdés
Normalis valaszt!
2020. máj. 19. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nincs. Kezdik enyhíteni a korlátozásokat.
2020. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
71%
Még nincs vége.
2020. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
#1-es vagyok Jut eszembe, én sem nézek TV-t. Az interneten éppúgy tudsz tájékozódni ahelyett, hogy itt kérdeznéd.
2020. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért itt kérdeztem meg mert, nem bízok annyira az olyen oldalakban.
2020. máj. 19. 13:05
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

"Csak azért itt kérdeztem meg mert, nem bízok annyira az olyen oldalakban."


Ezek szerint ebben az oldalban sem nagyon bízol, mert minden nap sikerül feltenni ugyanazt a kérdést, csak mindig kicsit átfogalmaza. De a lényege ugyanaz. Minden nap tudni akarod, hogy meddig tart még. Kicsit már kezdesz egy hisztis gyermekhez hasonlítani.


Hidd el, itt sem fogsz választ kapni a kérdésedre, mert nem valószínű, hogy Orbán Viktor ide írogatna. Azt csak Ő tudja megmondani, hogy meddig fog még tartani. Egy biztos, hogy a nyáron még nem fogsz fesztiválozni.


Néha feltehetnél másra irányuló kérdéseket is, mert ez így mindennapos jelleggel már kezd nagyon unalmassá válni.


És neked is tartalmasabb lenne az életed, ha nem minden nap ezek a gondolatok foglalkoztatnának. Most hogy enyhítik a korlátozásokat, miért nem próbálod meg egy kicsit összeszedni magad? Ne legyél már ennyire besavanyodva!


De ha ez neked így jó, akkor én kérek elnézést.


További jó szórakozást!

2020. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Igen, vége van.
2020. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xxxcsillag ***** válasza:
49%
Nincs vége, az enyhítések miatt még be is robbanhat.Nagy az esély hogy ősszel és tavasszal vissza jön.
2020. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Jó lenne ha max 1 hónap múlva berobbanna,mert akkor megint tök laza lenne a melóhely.

Szezonon kívűl olyan jó volt az a sok tökvakarászás,késöbb megyek,hamarabb jövök haza,otthonról viszek melóba barkácsólni való munkát,elkávézgatok,netezgetek,és mindenki azt hiszi,hogy majd én mindennap hétfőtől péntekig 8 órában ott szorgoskodok,,,hátpersze..

Ez a jó melóhely,nem a gyártósor.

2020. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

#8


Ennyike 👍👍👍👍

2020. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor , ha az egész világon mindenki be nem lesz oltva akár önszántából, akár kényszerítve!


Tudni fogják, ha nem oltottad be magad, és nem engednek majd dolgozni anélkül. Boltba sem mehetsz majd be. Nem vehetsz, nem adhatsz. A tervezet is fent a neten.


De egy régi írásokban is benne áll, Jelenések könyve a neve.


"És megadatott neki, hogy mindenkit, kicsiket és nagyokat, gazdagokat és szegényeket, szabadokat és szolgákat jobb kezükön vagy homlokukon bélyeggel jelöltessen meg, és hogy senki se vehessen vagy adhasson, csak az, akin bélyegként rajta van a fenevad neve vagy nevének a száma. Itt van helye a bölcsességnek! Akinek van értelme, számítsa ki a fenevad számát, mert egy embernek a száma az. Az ő száma pedig hatszázhatvanhat. (Jelenések 13:14-18)"

2020. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!