Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus gyorsteszt...

A koronavírus gyorsteszt tényleg nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Az amikor egy pálcikát feldugnak az orrodba. Külföldi videókban láttam, hogy ilyet végeznek és nagyon panaszkodtak mennyire fájdalmas. Van itt olyan akin végeztek ilyen tesztet?

2020. máj. 30. 22:14
1 2
 1/12 TheSoldier ***** válasza:
60%
Igen,tényleg fájdalmas.
2020. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem koronára de többször átestem rajta. Sima orrváladékvétel, kellemetlen de nekem nem volt fájdalmas, inkább szörnyen irritáló és utána napokig még behaluztam hogy érzem.
2020. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az elmúlt hónapban 2× is csinálták a COVID miatt. Azt kell, hogy mondjam, hogy egyáltalán nem fáj. Amikor a torkomba nyúltak, akkor öklendeztem párat, oszt' ennyi. Aki azt mondja, hogy fáj, az hazudik.
2020. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem fáj, de kellemetlen.

Talán mintha felnyúlnának az agyadba és igen, a fantomérzés marad, ezt mások is mondták már, kórházban dolgozom.

2020. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is 2x csináltak Covid miatt az elmúlt 1 hónapban. Nem fájdalmas, inkább kellemetlen. Simán ki lehet bírni.
2020. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hatékonyságához képest különösen.
2020. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2x csinaltak eddig. Az elso meg csak kellemetlen se volt, de a tegnapi doki feldugta az agyamig a palcikat, fhu de rossz volt. Utana alig tertem magamhoz fogtam az orrom, szemem, fulem, fajt na. Az letezik, hogy amiatt ma feketes foszlanyok vannak az orrvaladekomba?
2020. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ha annyira fájt, akkoe azt tudom elképzelni, hogy megsebesített vele és megszáradt vérdarabkák azok a fekete foszlányok. 😱😱
2020. jún. 22. 16:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, remelem, hogy '' csak'' attol van. Koszi a valaszt :)
2020. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm mesélte, hogy neki megcsinálták, mert kórházba került. Negatív lett neki, de azt mondta, hogy rettentően fájt. Felnyúltak az orrán keresztül majdnem az agyáig, meg a torkát is rendesen megkínozták. Elmondása szerint rosszabb volt, mint maga a műtét. Nem csak kényelmetlen meg kellemetlen, hanem iszonyat fájdalmas, és még másnap is nagyon fájt neki.
2020. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!