Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Foglalkoztok még a koronavírus...

Foglalkoztok még a koronavírussal?

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, félek tőle, mindent betartok
Igen, de már nyitok a külvilág felé
Nem, szerintem vége
Nem, de vissza fog térni
Nem, sosem érdekelt
Nem is létezett veszély, túl lett tolva ez durván
81 szavazat
1 2 3
 1/28 Musztafa Kebab ***** válasza:
42%
Nem, de még eztán fog csak elharapózni.
2020. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem, de mivel itthon nagyon kevés ember fertőzödött meg, így ha újra beszabadul ide "rendesen", akkor visszasírjuk még a kijárási korlátozásokat a tiltással szemben.
2020. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Biztos több embert volt fertőzött és fertőző, mint amiről tudunk. Főleg, hogy a tesztek száma nem a személyek számát jelenti. Meg egy ismerős család pont most lett beteg... Fogorvosok se mind indultak újra nálunk, úgy tudom.
2020. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Igen, félek is, nem engedhetem meg magamnak hogy elkapjam, és elvigyenek hetekre kórházba... az idős, változásokat nehezen viselő kutyám nem tudnám kire bízni.

Meg mondjuk az idős nagyszüleimnek se lenne jó átadni, krónikusan beteg is, de tekintve hogy őket egyáltalán nem érdekli, így már én sem erőltetem. Az ő egészségük.

Magamra azért vigyázok, mert nekem is van krónikus betegségem. 😥

2020. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Igen félek mivel autoimmun beteg vagyok. Ettől függetlenül dolgozni el kell mennem, de igyekszem betartani az előírásokat.
2020. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%
Az elején pánikoltam pár napig, aztán rájöttem, hogy a médiának csak egy dolga van, a félelemkeltés. Nincs akkora baj, mint amekkora fenekét kerítettek neki.
2020. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
Igen, mivel megmondták, hogy ősz-tél környékén jön a második hullám ami sokkal rosszabb lesz. Mivel az első sem volt piskóta, fel kell készülnünk, hogy minden idők legpokolibb karácsonya vár ránk.
2020. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hol nem volt piskóta?
2020. jún. 2. 21:55
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Sehol nem volt piskóta. A halálozási arány szerintem mindenhol 1% alatt volt, tehát valami 0,...%.


Ahhoz képest, hogy 2018-ban több mint 8 millió ember halt meg daganatban az egész világon, ahhoz képest ez sehol sincs.

2020. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
Amugy is antiszoc lettem ez még pluszba full antiszocá tett! Maszkot hordok mindig ha lemegyek a boltba,de mivel majd suliba is kell menni szeptembertől nem tudom hogy lesz...félek...eleve uj suliba megyek plusz meg ez a virus szuper!2020 nem az emberiség éve,remélem jövőre jobb lesz,és újra lesz majd társasági életem és visszajönnek az ambociozoim meg a hobbimat is újra tudom űzni,remélem nem kapom és el és az anyám sem,szerintem sokkal többen halnak meg mint azt bevalják,szerintem rohadtul nem győztük le a vírust,és a sok hitetlen paraszt aki nem hiszi el a virust az meg megérdemelné hogy beteg legyen, hogy csak bele kostoljon milyen az ha haldoklasz és röhögnek akik maszkot hordanak nem is értem őket,kézfertőtlenitőt folyamatosan fogok hordani magamal majd sumiba meg tisztito torlokendoket, maszkot suliba nem tudom max ha előirjak vagy meg engedik,remélem túl leszünk rajta már, mert már egy vámpir vagyok a négy fal közt.
2020. jún. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!