Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek jó ötlet most 10...

Szerintetek jó ötlet most 10 fővel lememni a Balatonra?

Figyelt kérdés

Hétfői (június 8.) indulást tervezgetjük. Szombatig még várunk a döntéssel, de már ideje lenne véglegesíteni. Mindenki a járvány miatt van megtorpanva, így gondoltam kiírom ide, hátha ti segítetek döntést meghozni.

Sátras szállás lenne és kisbusszal utazunk le egyébként. Ti mit gondoltok? Utazhatunk bátran ennyi fővel?

Ez egyébként nem volt megtervezve, nagyjából 1,5 hete spontán jött ötlet, hogy ugorjunk le a balcsihoz.

Azt tudom, hogy a víz még hideg de tavaly Május elején is megfürödtünk a 15 fokos Adriában, szóval ez nem lesz probléma. Tényleg csak járvány ügyből kifolyólag kérdezem.

25 év a társaság átlagéletkora.



2020. jún. 4. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegyikőtök teljesen egészségesnek érzi magát és senki nem él olyan emberrel, aki idős, krónikus beteg vagy legyengült immunrendszerű, akinek nem lenne jó hazavinni a vírust, akkor igen.
2020. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Én lehet, várnék még ezzel. Még nem szűnt meg teljesen minden korlátozás.
2020. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Siman mennek. Fasza hogy igy ossze tudtatok hozni. Jo szorakozast!
2020. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Most úgy sem engednek addig külföldre, amíg lőric szállodási meg nem telnek.
2020. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!