Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtátok a spirulináról,hogy...

Tudtátok a spirulináról,hogy mit okoz? Én is tapasztaltam az alábbi tüneteket ma.

Figyelt kérdés

[link]



Nagyon rosszul lettem töle,lever a veriték,émelyegtem,le kellett ülnöm. Hasmenésem lett. Bevettem 4 széntablettát. Már majdnem elájultam. Aztan ittam tobb pohar NaHCO3-at es jobban lettem. Remelem nem torlik a kerdest.



2020. jún. 5. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az algasalátát, de ha túl sokat eszem belőle, ugyanezeket a tüneteket észlelem. Igaz, ha éhgyomorra iszok teát, akkor is.
2020. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De miért kell ilyet betolni, ami mérgező ?
2020. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolag talaltam meg veletlenul a cikket egy kutyas barf csoportban!!! Nem tudtam,h mergezo!! Ugy van mindenhol hirdetve,h egeszseges meg mennyi nyomelemet tartalmaz...
2020. jún. 5. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kéne hogy mérgezőek legyenek, valamelyik ősi nép leszüretelve kajaként fogyasztotta. lenyeltem már pár tasak spirulina tablettát, én eddig úgy tudtam hogy inkább csak túlhipe-olt szuperélelmiuszerek, jó fehérjeforrások mintsem csodaszerek, de nem károsak. nem lehet tudni mennyire igaz a linkelt cikked. én reflux miatt szedtem, szedem időnként, minimális javulást okozhatott. viszont arról konkrétan még itt is olvastam rosszalló cikket hogy a chroella vérszegénységet okozott valakinél aki nagytételben szedte, szóval a 'méregtelenítés'-amit amúgy is kamunak tartanak, nem jött jól mert minden fémet kiszedett a szervezetéből. spirulináról még nem hallottam rosszallóakat, inkább semleges véleményeket
2020. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egyik baratom rakos lett tole . A spirulina gyulladaskelto. Egy laboros ismerose utolag felvilagositotta..
2020. júl. 10. 15:53
 6/8 A kérdező kommentje:

Mennyire karos?? En szemelyesen rosszul lettem tole. Robald ki akkor ....

Aki belehal,mert megfullad tole,az mar nem tud panaszkodni...

2020. okt. 28. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
épp ma láttam egy reklámot ahol macskaeledelt hozzáadott spirulinával reklámozták
2020. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az íze miatt lettél rosszul. Én szorongásra szedtem és jó kedvet csinált és lenyugodtam
ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!