Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezzel érdemes orvoshoz folduln...

Ezzel érdemes orvoshoz foldulni, vagy inkább valamiben változtatnom kéne? L/13

Figyelt kérdés

- Ha elmegyek úszni a barátnőimmel álltalában 2× hamarabb fogy el a levegőm a víz alatt.

- Ha körülöttem dogányoznak és beszivom elkezd fájni és rosszul leszek (én nem dohányzom)

- Futás közben nagyon hamar elfáradok és nehezen jön a levegő(Rendszeresen sportolok heti 3× 2 órát de érzem az edzés közepén, hoghy lassan nembirom)


Nem vagyok asztmás de elég sok dologra allergiás vagyok és allergia gyógyszert kell szednek márciustól novemberig minden este. Ez valamiben ok lehet a fenti kijelentésekre?


2010. aug. 1. 12:31
 1/6 A kérdező kommentje:
ja eénézést azt elfelejtettem oda írni, hogy a tüdőmmel lenne gond :S
2010. aug. 1. 12:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy az allergia miatt kisebb a tüdőd kapacitása.
2010. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

LEhet aszmád van, az asztmások füst érzékenyek és nem is bírják annyira a futást.Bár allergia is lehet.Kérdezz egy orvost.


Amúgy nekem a ventolin spray segített


16/L

2010. aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs asztmája , ilyet nem is kell írni
2010. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 éve azt állapították meg, hogy nincs azóta nemtudom, hogy kialakulhatott-e
2010. aug. 24. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
és ha víz van a tüdödben? lehet ez is.. egyik ismerősömnek az 1. és 3. tünete volt..
2010. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!