Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig tart még a koronavírus?...

Meddig tart még a koronavírus? Mikor fogunk végleg megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Oké, jelenleg csillapodott kicsit, de engem már rohadtul idegesít, hogy a hírekben állandóan erről beszélnek, a boltban maszk kell...stb.

Valahol azt olvastam, hogy még 4-5 év mire kikerülhetünk belőle. Most komolyan akkor 4-5 évig még zárva maradnak az iskolák, addig végig maradna az online oktatás, ugyanúgy távolságtartás, maszk?

Mert ez azért elég sok idő még.

Van ahol azt írják, hogy örökre jelen lesz. Akkor még 20-30-50 év múlva is ezt a szöveget nyomatják majd a hírekben, az emberek akkor is még mindig erről fognak beszélni? Mert én nem akarom úgy leélni az életem, hogy mindig erről a vírusról lesz szó, mindig ez lesz a téma, örökre maszk kell majd, meg minden híradóban erről beszélnek majd.



2020. júl. 11. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Több koronavírus létezik, már a 60-as években felfedezték, és biztos lesz még újabb a jövőben is.
2020. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy oldom meg, hogy nem nézek híradót, és mindent ugyanúgy csinálok, mint előtte. Nincs is kilúgozva az agyam, mint a sok birkának.
2020. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor lesz "vége", ha

- mutálódik egy fertőzőbb, de ártalmatlanabb formára

- lesz ellene oltás

Valószínűleg az oltás lesz meg hamarabb (de ez az év azért rá valószínűleg rá fog menni).

2020. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Felfedezték a forró vizet , minden nátha törzs hozzá tartozik , semmi új nincs benne csak mediaterrort hisztériat csinaltak . Megunják a vezetők lesz új műbalhé a lakossag elnyomásához . Ellenzék sem tagadja mert ók is ezt tennék .
2020. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én se nézek híradót, de amikor kapcsolgatom a Tv-t, akkor a híradón is átmegyek, de abban az 1 másodpercben, tuti, hogy a vírusról van szó, szóval mindenképp meghallom. A neten sem olvasok híreket, mégis mindig bedobja az ezzel kapcsolatos híreket. Én már nagyon unom ezt a témát, bár a hírekben mindig rossz dolgokról pl.migránsok, gyilkosságok, háború...stb.


De mondom, hogy attól félek, hogy egész életemben erről lesz szó, mindenki csak a vírusról tud majd beszélni még 20 év múlva is, meg korlátozások...stb.

2020. júl. 11. 09:43
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos ez van. Vége sosem lesz. Ennek sem lesz vée, csak mutálódik egy még rosszabbá. Most már ez fogja meghatározni az életünket. Én már elfogadtam, te sem tudsz mást tenni. Most próbálni kell minél tovább túlélni. Ez az 50 év múlva így is pozitív hozzáállás a részedről. Nekem nincsenek ilyen illúzióim hogy 50 év múlva még lesz emberiség. De fő az optimizmus.
2020. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Amikor a kritikus tömeget eléri a szkeptikusok száma. Lassan olyan lesz ez, mint a migráns hiszti volt, bár azt is nyomták sajnos vagy 10 évig.
2020. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
Ne lélegezz fel semmiképpen sem. Pár nap és itt a második hullám.Jön vissza az idősáv, strandok, éttermek, bezárása. Plusz kijárási tilalom bizonytalan ideig.
2020. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne emberiség 50 év múlva? Ez a vírus fog elpusztítani minket?

Akkor gyereket se szüljek, meg senki se szüljön már, mert már nincs értelme a vírus miatt?

2020. júl. 11. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

"Ez a vírus fog elpusztítani minket?"


6-os vagyok. Nem, nem közvetlenül ez a vírus fog kipusztítani minket. Csak közvetetten ennek hatásai, és azok a kb. 10-20 éve jelenlévő folyamatok amiket a vírus most turbó sebességre kapcsolt. Nézz csak szét, mi megy a világban. Zavargások, háborúk, tömeges elhalálozások. Az emberek egymás ellen harcolnak, nem a vírus ellen. Így esélyünk sincs.


"Akkor gyereket se szüljek, meg senki se szüljön már, mert már nincs értelme a vírus miatt?"


Eleve, mivel social dintance van, a szexuális együttlét sem javasolt jelenleg, szóval elvileg hónapok óta nem is lett volna szabad teherbe esnie senkinek. Egyébként is, melyik normális ember akarna gyereket szülni egy ilyen elfajzott világba?

2020. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!