Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik olyan biztosító,...

Létezik olyan biztosító, amelyik a Korona-vírus által okozott károdat kompenzálja ? Pl. Munkahely elvesztése, kórházi tartózkodás, többletkiadás az élemiszerre..... stb

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Többet eszel a vírus miatt?
2020. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. 3 hónapig bezárva az ember folyamatosan nassol.

Egyébként a közvéleménykutás is kimutatta ezt.

2020. júl. 14. 03:19
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
És a biztosító fizessen azért, mert nincs önuralmad?
2020. júl. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tudom erre külön kell szerződést kötni a biztosítóval.
2020. júl. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Az ilyen esetekért sajnos nem jár a legtöbb helyen. Benne van a szerződésben, hogy biokatasztrófa esetén (gondolom a covid is az) nem jár, sőt, olyan szerződést is láttam, hogy atomkatasztrófa esetén sem. Igen, úgy leírva, like WTF.
2020. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ez utóbbi válasz nekem értelmezhetö, én is ilyen dologra gondoltam a szabályokkal kapcsolatosan, de biztos nem voltam benne.


Egyébként egy elöbbi beírásra is válaszolva, nem az önuralom kérdése az, hogy a karantén alatt az emberek többsége meghízott.

Nem csak a nassolás, hanem a semmittevés is hozzáárul ehhez.

2020. júl. 15. 12:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Na ne. Ezrek voltak otthon, és nem híztak. Attól, hogy te tespedtél és zabáltál, mások még normálisak.
2020. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kötözködsz ?
2020. júl. 16. 06:50
 9/12 A kérdező kommentje:

Ùjsághír, amiért ezt a kérdést feltettem. Na, nem gondolom, hogy München és Budapest közé egyenlöségjelet lehet tenni, de megtörtént, hogy a Corona-vírus miatt fizet a biztosító:


Egymillió euró

Augustiner-Wirt megnyeri a korona pert


2020. október 1


Christian Vogler, a müncheni „Augustinerkeller” bérbeadója pert nyert biztosítási társasága ellen. Most meg kell fizetnie a korona leállításából eredő veszteségeit - egymillió eurót. Vogler számára jelzés a vendéglátósok számára, akiket fenyeget a létük.

2020. okt. 4. 20:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Létezik már olyan biztosítás ami koronavírusra is kiterjed, de a pontos feltételeket nem tudom.
2020. okt. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!