Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mért ne tudja az Emberiség...

Mért ne tudja az Emberiség legyőzni a Corona vírust már?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz legyőzés alatt?
2020. júl. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindig terjed/halnak meg emberek sajnos szép számmal.
2020. júl. 17. 01:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így működik, amíg nincs egy hatékony védőoltás egy adott járvány ellen. Vagy amíg a többség át nem esett a fertőzésen.
2020. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az influenzát se győztük még le. Az is terjed és halnak meg benne emberek.
2020. júl. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Pont azt akartam írni amit 4-es.

Annyival kiegészíteném, hogy a koronoiát, mint pszichés megbetegedést kellene legyőzni. De hát az összes média azon dolgozik hogy tele legyen a buta emberek gatyája.

A vírus létezik. Halnak is meg, igen. Én sem szeretném elkapni. De van annyi eszem, hogy tudom hogy nem a házi készítésű szájkosár véd meg, vagy ha fűnyíróbúrával a fejemen megyek be a boltba, mint egyes Beszari németek.

2020. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert jön majd egy várva várt védőoltás, amit tömegével kell majd kötelező jelleggel rásózni az emberekre. De ehhez előbb el kell hitetni mindenkivel, hogy enélkül mind meghalunk. Az influenza elleni védőoltás már lassan kimegy a divatból, meg nem is volt kötelező. Ezért kellett kitalálni már valami újat.


Ez az egész hisztéria keltés részben a védőoltás előkészítése. Ki kell fejleszteni, el kell adni. Ebből valakik majd megint nagyot kaszálnak.


Mihelyt a világ urai megszedik magukat, rögtön le lesz győzve a vírus is.

2020. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!