Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Arról van valahol statisztika,...

Arról van valahol statisztika, hogy akik a koronavírust tünetmentesen vagy enyhe tünetekkel kapják meg, azokon mennyi idő alatt megy át?

Figyelt kérdés
Pár hét? Vagy lehet esetleg több hónap is?

2020. júl. 17. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy több hónap.

Kb. egy-max. két hét. Mint minden vírus.

2020. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1: Mert akiken súlyosan jön ki, azok közül lehet hallani olyanokról is, akik 3 hónapig szenvedtek tőle. De akkor ezek szerint az enyhébb verziók gyorsan lefolynak.
2020. júl. 17. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy meddig "szenvedsz tőle", az más kérdés.


Én is elkaptam, másfél-két hétig voltam kb. beteg. Utána pedig még vagy egy hónapig nyögtem a hatását, de az akkor már nem a vírus, csak gyakorlatilag szövődmény. Mert annyit köhögtem a betegség alatt, hogy kisebesedett a torkom, gégém, légcsövem. Utána emiatt begyulladt. Akkor az fájt, és megint köhögtem, meg elment a hangom. Ilyenek. De akkor már vírus nem volt bennem.

2020. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
75%
Aki tünet mentes az nem vírusos. Egyszerű pánikkeltés.
2020. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!