Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus - mi változott...

Koronavírus - mi változott március óta hogy már nincs vészhelyzet?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 22:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
54%

Valami nem oké itt, én olyanokat hallottam, hogy orvosok hazudták azt, hogy ez az ember, meg az az ember is koronavírusban halt meg, aztán kiderült, hogy nem is voltak vírusosak.


A másik meg az, hogy hallottam róla, hogy sok helyen nem is volt koronavírus, még külföldön se, csak a politikusok és az orvosok becsapják a népet.


Egy igen érdekes dolgot is olvastam, mégpedig azt, hogy a szájmaszk nem véd meg a koronavírustól, mert átmegy rajta, sőt a vírus az ember szemein keresztül is betud hatolni, ezért nem értem, hogy akkor, mért nem olyan maszkot kell viselni, ami az egész fejét védi az embernek.

2020. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Semmi nem változott, ez csak egy új nátha,ha nem torzulnak be az emberek a rettegéstől akkor se lett volna gond!


1-es, Igen lényegében minden halálesetre ráfogták hogy jujj korona, holott a legtöbb elkerülhető lett volna ha ugyan úgy kezelik mint előtte és nem hajtják el a dokik!


Koronavírus az volt, de semmi extra, mint egy natúr nátha hullám és annyi, csak új úgyhogy pánikoltatnak mindenkit 1000-el.


A maszk nem véd senkit semmitől, csak akkor lenne hatásos ha mindenki megfelelően lélegezne alatta, lassan nyugodtan,mint pl a műtősök, nem kapkodva fuldokolna, gyakorlatilag a levegő nem a maszkon át megy ki hanem körbe a pereme mentén beporlasztva a levegőbe a vírust... igen, szemen át is bejut mint minden vírus.


A maszknak semmi értelme az emberek nem mosnak kezet,max ha hazaérnek, ugyan azt a retkes mosatlan maszkot hordják az elejétől, izzadnak azalatt a szar alatt mint a ló törölgetik kézzel az izzadságot/nyálat, utána meg fogdossák a zsemlét, ráadásnak a maszkot is igazgatják, és még sorolhatnám...


Gyakorlatilag ott tart ez a dolog hogy ha nem kellene maszkot hordani kevesebb lenne a kockázat!

2020. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Az a változás, hogy az állam pénztárcája közelít az üres állapothoz. Több szolgálató vállalkozást megszűnés fenyeget, a bennük foglalkoztatottak rendkívül nehéz élethelyhez közeli állapotba kerültek. A koronavírus különben jól érzi magát, üdvözli mindazokat, akik kétségbe vonják létét.
2020. júl. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most nincsenek tömeges megbetegedések, ezért van a veszélyhelyzetnek vége, de továbbra is járványügyi készültség van.
2020. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jaj, mert mikor volt nálunk tömeges megbetegedés? Most is kb. napi ugyanannyi beteg van. Csak azt nem értem, hogy miért kellett akkor rengeteg munkavállaló és diák életét szétcseszni mondván hú vészhelyzet van, ha hirtelen elmúlt. Mikor múlt el? Áprilisban volt napi 15beteg most meg már csak 12? Waoo. Mi nem jarhattunk egyetemre, kidobtak minket a kollégiumből, a munkavállalók, vendéglátósok csődbe mentek, a nem koronás beteget kidobták a kórházból, aki daganatos beteg azt várólistára tették hogy várjon még 3-4 hónapot addig hátha tovább terjed bennük a rák... Ennyi áldozat után aztán hirtelen közlik hogy vége a vészhelyzetnek miközben még mindig ugyanannyi beteg van. Nevetséges ez az egész. Tegnap elmentem magánorvoshoz, úgy letorkolt hogy miért nincs rajtam maszk, egy darab törlőkendőt adott hogy azzal takarja el a számát. Ugyanezek a rettegősök aztán élménynek vendéglőkbe masz nélkül meg a Balatonra. Tiszta röhej.

És még mindig van képük gondolkodni azon hogy újra szétcsesszék-e a diákok félévét.

2020. júl. 30. 09:45
 6/15 A kérdező kommentje:
Elmennek* maszk*
2020. júl. 30. 09:46
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező: ha bemész zárt helyre szájmaszk nélkül, nem tiszteled a másik embert. Sose tudod, hol és kitől fertőződhetsz meg, és tünetek nélkül fertőzhetsz másokat.

Ha nem szüntették volna meg sok ember egyidejű egy helyen való jelenlétét, akkor robbanásszerűen terjedt volna szét a járvány, mint terjedt szét az osztrákoknál egy turistaszálló sívendégei között. Amerika emiatt vergődik, meg a fene nagy szabadságérzetük miatt, hogy senki ne mondja, mi tilos. Volt fiatal, akinek az utolsó mondata az volt, hogy élete legnagyobb tévedését követte el, amikor elment egy járványt tagadó buliba és megfertőzték. Az ápolók mesélték el történetét halála után.

2020. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, de most újra kinyitottak a vendéglátó helyek, újra vannak bulik. Ezért kérdezem hogy mi változott?
2020. júl. 30. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
A #3-ban leírtam.
2020. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

"...élete legnagyobb tévedését követte el, amikor elment egy járványt tagadó buliba..."

Szerintem nem ez volt élete legnagyobb tévedése, hanem az, hogy előtte olyan életmódot folytatott, ami által egy vírussal már nem tudott megbirkózni az immunrendszere.

Azt a vírust akár máshol is elkaphatta volna.

2020. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!