Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem érzek semmilyen szagot,...

Nem érzek semmilyen szagot, ízt. Mitől Lehet?

Figyelt kérdés
Egyik nap berúgtam majd másnap néha nagyon kellemetlen szagot éreztem bár nem volt indokolt.Kicsit meg is voltam fázva előtte is de továbbra sem tett jót, hogy hideg (kb 8 fok) környezetben dolgoztam 10 órát egész héten.Másnapra arra lettem figyelmes nem érzek semmilyet parfümöt vagy akarmilyen szagot, de még ízt sem.Dohányzás közben is mintha levegőt szivnék.Az orromon tudok levegőt venni de frucsa érzés.

2020. aug. 7. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus egyik tünete. Most 1 hétig ne menj emberek közelébe.
2020. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hétig! Ez tuti az :(
2020. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Koronavírus. Két hét karantén.
2020. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es-3-as, kutyultok! A 2 hét karantén nem a már megbetegedettekre vonatkozik, honnan lehetne tudni, hogy pont 2 hét alatt gyógyul meg, ráadásul a kérdező már több napja fertőződhetett meg. A két hét karantén a maximális lappangási idő, tehát azokra vonatkozik, akik kapcsolatba kerülhettek fertőzöttel, de nincsenek tüneteik. 2 hét kell ahhoz, hogy kiderüljön, hogy nem beteg. Aki pedig beteg, az addig marad otthon, amíg meg nem gyógyul. Nem ártana tesztet is csináltatni.
2020. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Más pl. nátha nem is lehet? biztosan koronavírus? Ez az egy tünetem van ami rá illik.
2020. aug. 9. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülj, hogyha jól vagy, ezt teszt nélkül senki nem fogja neked megmondani, még az orvos se. Kérjél a háziorvostól tesztbeutalót.
2020. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanilyen tünetem van... évente.. többször is.. ha melette kohogsz taknyos vagy de lázad nincs , valószínűleg allergiás vagy. A parlagfű /fekete üröm most kezd virágozni.. rólam is azt kondolják hogy koronás vagyok pedig több negatív tesztem is van...
2020. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Coviiiid
2020. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dettó.. de én bizonyítottan durva allergiam van a parlagfűre és a fekete uromre(és sok más pollenre meg ). Kohogok tusszogok
2020. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!