Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akut chlamydiaval (nagyon...

Akut chlamydiaval (nagyon fáj) hol tudnám magam kezeltetni mihamarabb?

Figyelt kérdés
Hajnalban már bepróbálkoztam a Honvédkórházban, egy urológus vizsgált ki, és semmilyen gyógyszert nem írt fel, ennek ellenére iszonyatosan fáj. Már magánkórházat is néztem, se Medicover, se Belvárosi Orvosi centrum stb nincs nyitva. Mária utcai sürgősségi is zárva 😣 Háziorvosi ügyeleten is próbálkoztam sikertelenül. Van még bármi ahol bepróbálkozhatok? Köszi előre
2020. aug. 21. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem írt fel semmit?! Erre antibiotikum kell, akár meddőseg is lehet belőle, ha elfajul! Én valami magán nőgyógyászt keresnék hetfőn, tuti fel fog írni valamit. Ha a mehszájad fáj, akkor patikából kérj jódos hüvelytabletátt, az is jobb a semminél, de nem fog meggyógyítani...
2020. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, már annak is örülnék ha hétfőig túlélném 😣lassan a meddőség már a legkevesebb lenne annyira fáj 😢. Egyébként frontint írtak fel, ezek nem normálisak
2020. aug. 21. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott voltál a Mária utcában és nem mentél be a I.Nőire? Ott mindig van ügyelet fognak fogadni. Menj be.
2020. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az előbb hívtam őket, "ünnep van es zárva vagyunk :("
2020. aug. 21. 19:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig 21 nem tudom mióta ünnep 😣 de mindegy
2020. aug. 21. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
4 Ez nem igaz. Az I-es Női Non-stop van.0-24
2020. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!