Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akkor mégiscsak lesz kijárási...

Akkor mégiscsak lesz kijárási korlátozás?

Figyelt kérdés

Ma voltam kontroll vizsgálaton igaz ez pszichiátria, de nagyon szigorúan rámparancsolt az orvos, hogy a maszk nem elég, hogy a számon van, húzzam fel az orromig. Azt mondta, hogy baj van, járvány van (amit mindenki tud), és itthon még jó a helyzet, de nézzem meg mi van külföldön. Azt mondta, hogy ígyis nő megint idehaza a fertőzöttek száma, aug.20-án mindenki kóborgott a nagyvilágba, nézzem meg mi lesz itt két hét múlva, milyen növekedés. Erre kérdeztem, mivel ő eü dolgozó, hogy vajon lesz-e kijárási korlátozás, erre azt mondta, hogy lesz, készüljek fel rá. 100% hogy lesz, igaz tönkrevágja a gazdaságot mégjobban, de a legfontosabb, hogy életben maradjunk.


Könnyű ezt neki mondani, akinek a kijárási korlát alatt is biztosítva van a munkahely, másnak meg nincs.


Szerintetek lesz kijárási korlátozás, igaz ez, hogy mégegyszer lesz, vagy egy pszichiátriai szakorvos ezt nem tudja?



2020. aug. 24. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Te ezt magadtól nem tudtad, hogy az orrodig fel kell húzni?! Én mindig azzal küszködök, hogy ne csússzon le...🤦‍♀️
2020. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most min lepődtél meg? Azon, hogy hogyan kell helyesen viselni a maszkot? Azon, hogy újra több napi megbetegedés van?

Azt nem tudhatja, hogy lesz-e kijárási korlátozás. Szerintem nem lesz. Olyan szigorításokat fognak bevezetni, ami mellett azért a gazdaság működhet.

2020. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeptember 1-én kiderül
2020. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. Az utazásokon fognak szigorítani, ez biztos. Meg szerintem rendezvényeket megint nem lehet majd tartani.
2020. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem lesz kijárási korlátozás. Bizonyos % fölött a fertőzöttek száma exponenciálisan nő.
2020. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma volt kormányinfo, elmondták, hogy szeretnék ha normálisan mehetne az élet az országon belül, így a határokat zárják le. Ezzel kordában lehet tartani a dolgokat.
2020. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!