Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magyarországon továbbra sincs...

Magyarországon továbbra sincs nagy baj a koronavírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én azt látom az ábrán, hogy most megint csökken napról napra a betegek száma, nem növekszik. Aug.21-én 52 beteg lett, azóta lefelé megy a rajz is.

Azt is látom, hogy július közepe óta megy felfelé a rajz de nem olyan meredeken mint márciusban és áprilisban. Most, ha ránézünk, akkor megint egy dombszerű ábrát látunk július közepe óte, tehát szerintem most van a második hullám.


Nem tudom, nem értek hozzá, nem nagyon olvasgatom, én nem foglalkozok a koronavírussal, nem is félek tőle, én inkább azért félek, hogy megáll az élet megint.


Szerintetek itthon továbbra is kedvező a helyzet?



2020. aug. 25. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszonylag kedvező. Ez még nem a második hullám. Remélem, nem is lesz. Én se bírnám, ha megint leállna az élet. Mármint a munkahelyen nem biztos, hogy túlélné.
2020. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, milyen adatokat nézel és hol, a sárga csíkot ha nézed, folyamatos emelkedés van, napi 20-25 fővel. A mai napon szerencsére sok volt a gyógyult, így csak +1 a növekedés.

[link]

2020. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a napi új fertőzötteket nézi.


Én sem bírnám még egyszer ezt a cirkuszt. Teljesen be fog csődölni az ország, ha megint ez lesz.

2020. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Kevésszer kell tesztelni, és jók az eredmények. A házikaranténosokat se kell tesztelni, ők úgyse jönnek ki 2 hétig.
2020. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Sokkal több van. Más kérdés, hogy minek ebbe ennyire beleállni? Ott vannak pl az osztrákok. Eszükbe nem jutott volna letesztelni azt a több ezer hazautazó tünetmentes embert, ha mások a számok Horvátországban. Erre 2%-a koronás volt (természetesen szintén tünetmentesen). Szóval pár nap alatt lett plusz párszáz "csak úgy", akikről amúgy nem derült volna ki. Így nem sok értelme van összehasonlítgatni.
2020. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3: A napi új fertőzöttek száma magasabb, mint az aktív esetek. Ma +73 a fertőzött, +55 az aktív eset szám.

Kérdező, hosszabb távokat, legalább egy hónapos időintervallumokat nézz, akkor lehet látni a tendenciát.

2020. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ismerosom a 2 het hazikaranten utan kapta el a virust.(M-on)

Mi van az ingazokkal? Vagy olyan okos a virus, h tudja kit lehet megfertozni?!?

2020. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:

Akadnak olyanok, akiknél jól érzi magát, és megfertőzi őket másodszor is. Íme:

[link]

2020. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!