Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kiderül, hogy koronavírusos...

Ha kiderül, hogy koronavírusos vagyok, netán a férjem is megkapná, a gyerekeink pedig nem, akkor mi várható? Elviszik őket valahova? Ettől rettegek... fáj a torkom, hőemelkedésem van, enyhén folyik az orrom. Bepánikoltam.

Figyelt kérdés

Vagy mi lenne, ha a férjem és én kórházba kerülünk?

Más kérdés: hogy menjenek így iskolába keddtől? Küldjem őket? Ha ne, akkor milyen indokkal?


2020. aug. 28. 05:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
66%
Erről van szó, sokan így esne kétségbe, mert már egy megfázástól is retteg az ember!! Sőt úgy néznek rá mint valami leprásra! Értem és tudom, hogy van vírus, de könyörgöm tavasztól eltűnt az influenza és a megfázás is?? Az emberek ebbe fognak belebetegedni! Nemtudom hallotta-e valaki mi történt Szlovákiában! Egy élettel teli férfi tesztje pozitív lett és annyira bepánikolt, hogy ő kínlódással fog meghalni, hogy inkább saját kezével végzett magával! Szóval nyugi énis megvoltam fázva 3hete, férjem is szintúgy, és igen a korona mellett van más betegség is! És tudtommal a gyereket nem választják el a szülőktől!de ha megnyugtatásra van szükséged hívd a háziorvost biztos tud segíteni!! Jobbulást!
2020. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%

Nincs vírus, ezért sem te, sem a családod nem fog elkapni semmit. ;)


Pánikmédiát offold, ALAP biológiát meg tanulmányozd.


A PCR nem diagnosztikai eszköz, egyszerű klónozási folyamat, amivel mérni lehet. Ennyi. Az egész egy kamu.

2020. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%
Van vírus, de nem komolyabb, mint egy átlagos influenza. Súlyos betegek, idős, legyengült emberek abba is belefalhatnak, mégsem pánikol tőle a világ.
2020. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs. Még soha egyetlen egyet sem izoláltak. ;)

Amit nagyritkán szoktak mutogatni, az exoszómáról készült CGI.

2020. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!