Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírusos teszt előtt...

Koronavírusos teszt előtt lehet enni inni?

Figyelt kérdés

Online jelentkeztem a koronavírusos tesztre. Elég ha felmutatom a személyi igazolványt? Lehet enni, inni? Az egyik ismerősöm ivott, evett, illetve még dohányzott is.


Mire számíthatok? Hogyan működik ez?


2020. aug. 31. 21:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet enni inni előtte? Rosszul fejeztem ki magamat
2020. aug. 31. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Pcr teszt előtt 8-12 órával enni, inni, fogat mosni nem szabad, mert változtathat az eredményen.
2020. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jézusom. Akkor miért írnak 2 órát
2020. aug. 31. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Hat nekem nem mondtak mit lehet mit nem. Kotelezo volt letezstelniuk es nem erdekelte elotte mit csinaltam. Ugyanez volt azzal is akinek nagyon komoly koronavirus fertozes szeru tunetei voltak.. neki is csak levettek a mintat. Nem is ertem.
2020. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyen lett az eredmény?
2020. aug. 31. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten szűrtek korona kontakt miatt. Ebéd után szóltak, hogy tesztelni fognak kb. 10 perc múlva. Negatív lett.
2020. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért én is elcsodálkozom, hogy miért nem írják ki, hogy éhezni, szomjazni kell előtte. Volt korábban egy videó, hogy rajta szereplő "csak" elmegy kocsijával valahova, gyorsan megcsinálja és annyi. Szó se esett arról,hogy milyen követelményeket kell előtte teljesíteni.

Vagy ennyire alap ez az információ, hogy mindenkinek kisujjából kellene kiráznia?

2020. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy órával előtte dohányoztam, majd fogat mostam és ettől függetlenül negatív lett a teszteredmény.
2020. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!