Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be fogják zárni az iskolákat...

Be fogják zárni az iskolákat vidéken ?

Figyelt kérdés

#iskola #League of Legends #Corona #Keepyourdistance #Anyádittvanezaszarvírus
2020. szept. 1. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
igen
2020. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyelőre nem valószínű
2020. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Tanulnod akkor is kell majd.
2020. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Úgy látom a kérdező inkább lolozna matek órán.... ennek ellenére én latok esélyt a bezárásra.
2020. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Csiki-csuki lesz, és úgy látszik, korábban kezdődik, mint az influenza. Elvileg osztályonként, de ha nem tudják a tanárokat helyettesíteni, akkor kénytelenek lesznek az egész iskolát távoktatásra tenni.
2020. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A 4.válaszolónak részben igaza van, de bannoltam es nincs kedvem 20 szintuekkel jatszani xdd.

Amugy tudom hogy kell tanulni, de nem szeretnem hogy digitalis legyen, es ezert kerdeztem

2020. szept. 1. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Miért kéne bezárni? Nyáron sem voltak bezárva a gyerekek.
2020. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem várható normális órarend, és nem várható, hogy a tanárok tudják egymást helyettesíteni. Úgyhogy nem tudlak azzal biztatni, hogy megússzátok.
2020. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!