Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan ember, aki elkapta...

Van olyan ember, aki elkapta a koronát (Covid-19) ?

Figyelt kérdés

Van aki ismer ilyet?

Hallani, hogy ennyi meg annyi fertőzött van.

De közben ismerősöm haverjának az anyjának az ismerősének az ismerőse sem tud ilyet, hogy bárki is látott/hallott volt KONKRÉT esetről



2020. szept. 6. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is megkérdezték már vagy 25-ször. Egy ismerősöm halt bele külföldön.
2020. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Válaszolók! Akik belehaltak, milyen betegségeik voltak?
2020. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%

Válaszolók! Akik belehaltak, milyen betegségeik voltak?


Semmilyen

2020. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Azok halnak bele, akiknek krónikus betegségük van.
2020. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Válaszolók! Akik belehaltak, milyen betegségeik voltak?"


Az én ismerősöm 2-es típusú cukorbeteg volt. Mellesleg kb. 30 évig dohányzott is.

2020. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
14es nem csak azok csak őket nem szerepeltetik a statisztikában... hidd el. Meghalt már fiatal életerős orvos és tanár is. Csak érdekes, őket nem is tesztelték mert rontották volna a statisztikát... pedig bent voltak a kórházban, ugyan azokkal a tünetekkel mint a 72 éves akit leteszteltek. Érdekes, a kormány oldalára csak a 72 éves elhunyt került fel, pedig egy nap eltéréssel haltak meg ugyanabban a kórházban, mint ahogy a súlyos állapotban lévő gyerekeket se tüntetik fel sehol. Vajon miért is? Hm..lehet hogy azért mert pont a nyári szezonban betegedtek, és az orvos akkor halt meg, meg mikor elvileg mehetett mindenki amerre akart?
2020. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 10 napja kaptam el. Irtam is rola egy posztot. Nalam az egyeduli tartosabb tunet a szaglasvesztes, bar most ugy erzem kezd visszaterni. Hurutos kohogesem, hasmenes, szedules, fejfajas, laz (enyhe), natha szeru tuneteim voltak.
2020. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akit szemelyesen ismerek ketten kapták el. Egyik már negativ, neki kisebb tunetei voltak, a másik asszem még beteg, ő elég rosszul volt de már jobban van. Ami érdekes benne, hogy pont az volt rosszabbul aki amúgy egészségesebb, sportol rendszeresen, nem dohányzik, ritkan iszik. A másik nem sportol, sokat cigizik és inni is szokott. Mindketten 30 körüli férfiak. Szóval lutri, hogy ki mennyire lesz rosszul. Olyan akit személyesen nem ismerek csak hallottam az volt vagy 5-6 is, de tudomásom szerint egyik se halt meg
2020. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!