Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Covid virulenciája tényleg...

A Covid virulenciája tényleg függ a lokációtól?

Figyelt kérdés

NEM VÍRUSTAGADÓ KÉRDÉS! Csupán tájékozódó jellegű.


Szóval komolyan foglalkoztat, hogy a vírus honnan ismeri fel pl az osztálytermen belüli létet (ahol nem fertőz) illetve a folyosót, ahol pedig fertőz?

Honnan tudja az a vírus, hogy éppen egy buszon lélegezték ki, ahol fertőz, vagy egy diszkóban, ahol nem fertőz, holott senkit nem köteleznek maszkviselésre. Vagy honnan tudja a vírus, hogy éppen egy közértben van, ahol fertőz, vagy egy strandon, ahol nem.


Nem troll, nem kamu és nem járványtagadó a kérdés, hanem komolyan érdekel. Leginkább azok véleménye érdekel, akik amúgy a vírus-szkepticimust mélyen elítélik. (Én nem vagyok tagadó, csak kíváncsi)



2020. szept. 8. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Honnan veszed, hogy a vírus "felismeri" a helyet?? Ilyet soha senki nem állított.
2020. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kiszedném idejében azt a zabszemet a sëggëdbõl.
2020. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vírus természetesen mindenhol fertőz, a politikusok meg meghatározzák azt a kört, ahol kötelező védekezni. (Épeszű ember szerintem mindenhol védekezik; más kérdés, hogy ki bír ki mondjuk 8 órát ffp2/3 maszkban?)
2020. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!