Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha magánlaborban csináltatok...

Ha magánlaborban csináltatok covid (PCR) tesztet, de esetleg pozitív, karanténoznak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hónapokkal ezelőtt azt a másik féle tesztet csináltattam, mert fizette a munkahelyem. Benne volt a tájékoztatóban, meg fent volt a honlapjukon, hogy ha pozitív, akkor értesítik a megfelelő hatósági szervet. Szóval igen, ha pozitív, akkor megtudja az is, aki elrendeli a karantént.
2020. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mit gondoltál? Akkor is ugyanúgy fertőző vagy, mintha hatóságilag tesztelnének. Minden pozitív tesztről értesíteniük kell a hatóságokat.
2020. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Es akkor a hatosagok miert nem reagalnak? En 3 hete csinaltattam a tesztet, nem keresett senki.
2020. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Plusz-en errol nem lattam semmilyen kommunikaciot a maganlabor honlapjan, sem az ertesitesben. Nem az lenne a normalis, ha errol informalnanak?
2020. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!