Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A mentősök által végezett...

A mentősök által végezett covid teszt (otthon végzett) csak a pálcikás módszer vagy vért is vesznek le a helyszínen? Valakinek van személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vagy mitől függ, hogy mit csinálnak? Én 1 térben voltam fertőzöttel kb 1 hete, de tüneteim nincsenek, nagyon jól érzem magam... Szóval ilyen esetben mit csinálnak és hogy? Vagy ha nem személyes, de közeli ismerős, rokon, szomszéd...

2020. szept. 15. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy általános iskolás vagyok (7.osztályos) és tegnap hazaküldtek a suliból
2020. szept. 15. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Nekem az orrombol vért vettek!
2020. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tünetmentes kontakt vagy, veled nem csináltatnak tesztet. 2 hét karantén vagy 2 teszt (70 ezer Ft). Önköltséges tesztet nem érdemes csinálni, mert max 2-3 nappal korábban szabadulsz.


Amúgy meg ha tünetet is produkálsz akkor az orrból fülpiszkáló-szerű eszközzel PCR tesztet csinálnak.

2020. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltak végülis, a mentőbe kellett kimenni és PCR-t csináltak csak. Amúgy köszönöm a választ
2020. szept. 16. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit akkor még tegyünk hozzá a mai Orbán bejelentés után csak 40 ezer lesz a két teszt
2020. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én tünetmentes kontakt vagyok és az én karanténom is akkor jár le (teszttől függően), mikor a pozitív tesztes osztálytársamé... ha esetleg én is az leszek akkor hosszabbítás...
2020. szept. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!