Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyre lehet kockázatos most...

Mennyre lehet kockázatos most egy 8 fős kerti grillezésre elmenni?

Figyelt kérdés
régebben lett szervezve, elfogadtam a meghívást, szabadságot is vettem ki, de közben aggasztóvá vált a járványhelyzet.

2020. szept. 16. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy cikinek érzed de én felvennék egy ffp2es maszkot az elvileg 95%bam véd plusz próbálnék tavolságot tartani 1.5m. És mikor eszem és leveszem a maszkom elkúlönülnék a társaságtól. De így meg lehet élvezhetetlen a program. Gondold át mennyire vagy veszélyeztetett kategória. Sajnos 100 emberből 1-2 már fertőzött. Szerencse kérdese a társaságban lesz e közülük. Maszk nélkül is odebb ülhetsz kicsit a többeiktől. Attól még tudtok beszélgetni. Aztán remeljük nem kapod el. Én veszélyeztetettként nem mennék el. De nyilván ez más "tészta".
2020. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Válaszoló!

De ha leveszi a maszkot, akkor összetaperolja. Akkor meg már mindegy! Akkor fertőtleníteni kellene a külsejét,különben semmit nem ér!

2020. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért taperolná össze? Én úgy veszem le, hogy csak a fülemre tehető madzagját fogom meg és úgy teszem le egy tiszta helyre a belseje összezárul. Vagy felakasztom. Mikor visszaveszem is csak azt fogom meg. Tanuljuk már meg használni a maszkot! De megértem ha valakinek kellemetlen és maszkban élvezhetetlen a buli. Én is utálnám. Csak gondoltam leírom hátha nagyon el akar menni és biztonságban is akarja érezni magát amennyire lehet a körülmények között.
2020. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én azt is figyelembe venném, hogy melyik megye, van ahol kevesebb az esetszám.

(Én nem mennék el, mert nagyon félek mindenféle betegségtől és vírustól, hát ez sem kivétel. Plusz, és ez még fontosabb: akikkel élek, veszélyeztetettek.)


De van ismerősöm aki egy pillanatig nem gondolkodna a lehetőségen, menne.


Ezt neked kell eldönteni.

Olyan mint egy autóbaleset, van ér az odaúton és visszafele vagy nem. Vagy lesz ott fertőzött vagy nem. Mérlegelj és kockáztass - vagy nem.

2020. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nyugodtan menjél, bennem egy percig sem lenne kétely efelől.
2020. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha igaz, hogy 100 főből 1-2 fertőzött van. Akkor egesz pontosan max 16%, hogy lesz a buliban covidos. Nem olyan sok. Hogy meg is fertőződsz azt csökkentheted még védelmi intézkedesekkel. Maszk, távolságtartás, mindkettő. Kézmosás. Meg tutira is mehetsz ha egymás poharából isztok. Gondold át.
2020. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Tilos? Nem. Akkor? Miért ne mennél el?

Kapcsold ki a tévédet.

2020. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszus 😂 utcára se menj, mert a végén még rádesik egy öngyilkos, és agyonver. 😂
2020. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!