Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mehetek holnap...

Szerintetek mehetek holnap így dolgozni?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok és folyik az orrom, lázam és hőemelkedésem nincs

2020. szept. 16. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Én nem mennék ha nem muszáj.
2020. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Eddig mindenki azt mondta volna, hogy persze, de Covid idején nem tanácsos.
2020. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek a tünetek 1-1,5 hétig is elhúzódhatnak. Nálam a köhögés szokott sokáig fennmaradni. Addig meg elég húzós kimaradni a munkából, közben lehet, hogy nem koronavírus. Viszont ha köhögsz is, az nagyon rémisztő lesz a munkatársaidnak. Meg 2-3 nap pihi azért jót tesz neked is. Ha a munkahelyed tolerálja, hogy pár napot hiányzol, akkor én a helyedben otthon maradnék.
2020. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha behódolsz a vad kizsákmányoló adócsaló munkahelyednek, akkor menj dolgozni! Még 10 év múlva is behódolt, szolga, alkalmazott leszel.


De, ha érzed, beteg vagy, ez független a vírustól, más betegséged is lehet, akkor szólj nekik oda, és ne menj, menj el orvoshoz és pihenj!

2020. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha az immunrendszeredet már lefoglalja egy kórokozó, könnyen jöhet még mellé másik is és az inkább ne a korona legyen. Sokaknak van most torokfájásos orrfolyós tünete láz nélkül,csak gyengeséggel, ami pár nap alatt gyógyul, de már csak a te érdekedben sem kéne házhoz menni egy-két újabb kórokozóért.
2020. szept. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!