Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy köhögnöm...

Miért van az, hogy köhögnöm kell, de mikor elkezdek köhögni olyan érzésem van, hogy mindjárt behányok?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sűrűn van köhögési ingerem és köhögök is, de ilyenkor sűrűn azt érzem, hogy mindjárt ide hányok.. Tehát a végén öklendezés féleség fog el.

Ez mitől van?



2020. szept. 21. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy tipikus koronavírusos tünet
2020. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogy az
2020. szept. 21. 15:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Mármint, hogy kifejtsem

Érzem, hogy van váladék a torkomon amely azt jelenti, hogy csakis bakteriális fertőzés áll a háttérben, csak ezt az öklendezéses dolgot nem értem

2020. szept. 21. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Dohányzás, esetleg reflux.
2020. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom.

Refluxhoz meg szerintem fiatal vagyok. 19 vagyok.

2020. szept. 21. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából, te egy profi orvos vagy, hiszen 19 évesen ellentmondást nem tűrően, vizsgálat nélkül kijelentetted, hogy "csakis bakteriális fertőzés áll a háttérben", így biztos vagyok benne, hogy tudod az okát, és gyógymódot is találsz.
2020. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5: A reflux nem életkorfüggő, nekem is volt már 18 évesen. Nem mondom, hogy neked az van, elég kicsi ennek a valószínűsége. Háziorvost érdemes lenne azért felhívni.

Amúgy a reflux nem egy állandó dolog, jön-megy. Attól függ, mit / mikor / mennyit eszel. Ha késő este sokat eszem, akkor pl. előjön nálam. Refluxos köhögésem lesz és nem is tudok aludni rendesen. Neked alvásod rendben van?

2020. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!