Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha covid-19 betegség egyértelm...

Ha covid-19 betegség egyértelmű jeleit észleled magadon de nem vagy életveszélyesen rosszul akkor orvoshoz fordulsz vagy otthon próbálod meg átvészelni, mint egy influenzát?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp orvoshoz fordulok, influenzával is mindig elmegyek.
Mindenképp orvoshoz fordulok bár influenzával amúgy nem szoktam.
Nem fordulok orvoshoz csak ha életveszélyben érzem esetleg magam.
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Szarok az egészre. Egészségesen élek, sportolok, vitaminokat szedek, 100%, hogy tünetmentes leszek, ha már át ne ment rajtam
2020. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem jo kerdes felteves az atlag ember nem tudja az egyertelmu jeleket. Sokszor az orvosok se. Amikor meg teljesen egyertelmu mar olyankor mentoert fogunk ugyis visitani es tesznek ra a lelegeztetore. Vagy ez 10 millio orvos orszaga is mar?:-)
2020. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"ez 10 millio orvos orszaga is mar?:-)"

Naná.

2020. szept. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzem, hogy nem tudok dolgozni menni, az még nem jelenti azt, hogy a halalomon vagyok, de elmegyek orvoshoz, hogy kapjak igazolást, meg nem mellesleg azért, hogy ő döntse el, hogy milyen gyógyszert szedjek, ne én a bolcseszdiplomammal. Most meg ugye nem mennék oda, hanem felhivnam, és most enyhébb tünetekkel is, mert egyébként főleg akkor szoktam orvoshoz menni, ha lázam is van, de most azt nem várnám meg, már láz nélküli torokfajassal is felhivnam.
2020. szept. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!