Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma már mennem kellett volna...

Ma már mennem kellett volna iskolába?

Figyelt kérdés

Tegnap felhívtam az orvosom mert nagyon köhögtem illetve hőemelkedésem is volt. Annyit mondott, hogy ha súlyosbodik a helyzet akkor telefonáljak már vissza. Végül írt fel két gyógyszert amire csak annyit mondott, hogy szedjem.


Arról viszont egy büdös szó nem esett, hogy hány napig kell itthon maradnom vagy egyáltalán itthon kell e maradnom.

Én bűnöm is mert elfelejtettem rákérdezni, vissza meg már nem akartam hívni mert gondoltam bizzos nagyon elfoglalt de most így honnan tudjam, hogy meddig kell itthon lennem?



2020. szept. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel
2020. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Beszéld meg az orvossal, hívd fel, hogy ma sem mentél iskolába és holnap mehetsz-e, gondolom igazolás is kell majd a suliba.
2020. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semennyit. Azért nem mondta.
2020. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!