Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezhet az hogy így a hetven...

Létezhet az hogy így a hetven év feletti szüleim nem kapták el a vírust?

Figyelt kérdés

Pár hete nagyon beteg voltam, nagyon rosszul voltam, köhögés magas láz, 36 vagyok.. a mentő ki is jött pálcát dugtak az orromba és bizony másnap megjött az eesztbe hogy pozitív.. Nagyon megijedtem szüleimmel együtt lakik szorosan akik 70 felettiek így mindenkit karanténba tettek, anyum testvére vásárolt be nekünk.

Nagyon féltettem őket de semmi tünet eddig pedig már lassan 4 hete én már jól vagyok szerencsére karanténban sem vagyunk, őket nem tesztelték


2020. okt. 9. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére nem kapták el.
2020. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy nem kapták el, de az is, hogy lappang még (nem mondtál pontos időt, hogy hány hete volt). Nagyon széles a skála, hogy meddig lappanghat, akár 3 hét is lehet egyesek szerint. De reméljük a legjobbakat.

Tavasszal egyik munkatársamnál is pozitív lett a teszt, de se én, akivel egy légtérben dolgozott, se lakótársa nem kapta el szerencsére. Mivel velük laksz, figyelemmel tudod követni őket, és az első gyanús jelnél teszteltetheted őket.

2020. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Amit írok, lehet, meglepő lesz:

.

.

.

.

.

.

.


Vírus létezik, a járvány egy kamu

2020. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!