Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikorra fog lefutni a koronaví...

Mikorra fog lefutni a koronavírus járvány?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Orbán szerint nyárra. Megjegyzem nyáron úgyis el fog menni mindenki nyaralni mert majd másfél év után már bőven elege lesz mindenkinek. Sok ember nyaralását is elcseszték, még egyet már nem fognak lenyelni.
2020. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez a kérdés rossz kategóriában van. Ez politikai kérdés.
2020. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Az én véleményem az,hogy soha a büdös életben nem lesz vége, beépül a mindennapokba, mint az influenza, és jövőre senki le se @arja. Szerintem a svédek csinálják jól. Aki veszélyeztettnek érzi magát maradjon otthon. Nálunk minket pont nem érdekel az egész de anyósomék nagyon félnek. Ezt tiszteletben tartjuk, nem találkozunk, bevásárolunk nekik, ott hagyjuk a bejárat előtt. Mindenki legyen annyira felnőtt, hogy eldöntse mi a fontos a számára, aztán ezt a döntést a többi fogadja el a "hozományával együtt ".
2020. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Majd ha tavasszal leinjekcióznak minket...
2020. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
engem biztos nem..
2020. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Engem sem,kell a halálnak.
2020. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha a beoltottság elér egy bizonyos szintet. Valószínűleg utána is megmarad, de nem okoz ekkora károkat.
2020. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!