Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés oka mi lehet?

Hasmenés oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Reggel amikor felkeltem nem volt semmi bajom. Aztán hirtelen hascsikaras után volt hasmenesem kétszer. Azóta eltelt másfél óra. Nincs hoemelkedesem és más gondom sem. Hurutosan kohogtem az elmúlt napokban, lehet összefüggés? Van okom aggódni koronavirus miatt? Az elmúlt napokban nem voltam sehol. 26 éves vagyok.

2020. okt. 16. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Korona száraz köhögéssel jár. Hasmenés a tegnap esti étkezéstől lehet (akár egy szem rossz szotyi is okozhatta).

A hurutos köhögéssel foglalkozz; igyál sok folyadékot, szedjél sok vitamint.

2020. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Anyám tanár, most olyan vírust kaptunk el, ami hasmenéssel, hasfájással, torokfájással, lázzal, orrfolyással jár. Rengetegszer van, hogy felsőlégúti vírus hasmenéssel is jár. Saját tapasztalat, évi 30-40 betegségünk van. Nem csak koronavírusnál vannak hasi panaszok.


Tesztet senki ne csinál, anyám így érzi jól magát. Azt hittem, hogy van ez a covid mizéria, majd más lesz, de full ugyanaz.

2020. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26 éves létedre itt kérdezősködsz, ahol hemzsegnek a fele annyi idősek, ahelyett, hogy felhivnad a háziorvosodat?! 🤦‍♀️
2020. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Én is ennyi idős vagyok majdnem.
2020. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!