Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig megy ez még tovább? Me...

Meddig megy ez még tovább? Meddig hagyjuk még, hogy játszanak az emberekkel?

Figyelt kérdés

Már minden egyes ember hordja azt a rohadt maszkot, mert már mindenhol megbüntetnek érte, mégis napok óta több, mint 1000 új fertőzöttet találnak.

Most akkor mégis mi van?


A másik pedig, hogy egy maszk NEM fogja 100 %-osan megvédeni az embert, ez most ugyanaz, mint amikor influenza szezonban azt mondják az embereknek, hogy mossunk minél gyakrabban kezet, de mint tudjuk, ez önmagában semmit sem segít, ugyanúgy elkaphatod.


Ja, és a fertőzöttek nagyon nagy százalékánál NINCSEN SEMMILYEN TÜNET. Egy normális immunrendszert egy influenza sokkal jobban leterít. Akik pedig meghalnak, azok is 70-90 éves idős, krónikus betegek, akik ha nem kapják el a vírust, akkor is nagy valószínűséggel meghaltak volna nélküle is.


Nem vagyok én sem virológus, de hogy itt valami nagyon-nagyon nem stimmel, az 100 %, és nagyon remélem, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek ez feltűnik végre.



2020. okt. 19. 13:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Azért a svédeket egyáltalán ne hasonlítsuk össze pl. a magyarokkal, ott szabályok nélkül is jobban figyelnek egymásra, mint mi valaha.
2020. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%
Én nem hordom a maszkot, csak akkor ha már többször rámszólnak :) 1 év alatt itthon közel 1000 halott, itt a világvége...Ha így folytatódik ez a pusztítás, 10 év alatt akár 10.000 ember is meghalhat, mi lesz velünk? Ja hogy ők másba haltak bele az nem számít, ott volt a korona vírus is a többi 10-20 vírus mellett :) Senki sem él örökké de ezt nem tudják felfogni az analfabéták, mert át lett mosva az agyuk sajnos...A média az utóbbi 1 évben nagyon jól dolgozott :) Félelemkeltés felsőfokon...Fizetés emelést nekik :))
2020. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy mások is hasonlóképp látják a dolgokat :)


Nem vírustagadó vagyok, de az tény, hogy egy mezei influenza veszélyesebb, mint ez a Covid nevű akármi. És most kövezzetek meg, de ez az egész ami most megy, az az emberiség legnagyobb átverése...

2020. okt. 19. 22:13
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Remélem hamarosan észhez térnek a népek, nemrég tudtam meg hogy egy mentőst le akartak tesztelni, kivárta az egész délelöttöt, de ő lelécelt mert mennie kellett dolgozni, másnap közöltek vele hogy pozitív lett a tesztje... Akkor most hogy is van ez?
2020. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
46%
14-es ezt melyik hivatalos forrasbol veszed amugy? Vagy fészbukról?😂
2020. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a haverja macskájának egyik ismerőse mondta neki.
2020. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%
Na es majd o, nem vesz fel maszkot, hisz itt ez a hiteles mentos tortenet, ez bizonyitja, hogy nincs is virus!😀
2020. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Mr.Q77 ***** válasza:
30%

szerintem megint olyanról vitatkozunk mi laikusok amiről csak felületesen van ismeretünk.


Csak néhány adat Infuenza vs COVOD 19


Reprodukciós ráta : 1,3 vs 2-2,5

Lappangási idő: 1-4 nap vs 1-14 nap

Kórházra szorulók aránya: 2% vs ~20% !!

Halálozái ráta: >0,1 % vs 1-3,4% !!


Nem kommentálom szerintem magukért beszélnek.

2020. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket az adatokat világszerte összevissza manipulálják sőt készakarva hamisítják. A WHO már elkezdett kifarolni mert látja, hogy borulni fog a bili.

[link] Igazolt coviddal fertőzöttek halálozási középértéke 0.23%. 70 évnél fiatalabb populációban 0.05%.

A covid jelentéktelenebb mint az a influenza. A PCR tesztek "tartják életben". A kezeltek krónikus betegek, a halottak szintén. Mindekét fertőzés az influenza vagy a covid ugyanúgy elbánik sajnos velük, a covid nem jobban, nem kevésbé.

2020. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Jaj de imádom ezeket a konteós barmokat.
2020. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!