Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az hogy 20.000 egy covid...

Mi az hogy 20.000 egy covid teszt, a TBt akkor feleslegesen fizetgetem?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Az a pofátlanság. Anglia ingyenes, éppen ma reggel csináltam meg, jön a futár elvinni, aztán 2 nap és kapom az eredményt emailban.
2020. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha elmondod a háziorvosnak hogy vannak tüneteid felirja, akkor ingyenes
2020. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
A TB nem arra való, hogy magáncélból teszteket végeztess magadon. Ha ok nélkül bemész egy röntgenre vagy bármi másra, akkor azt is ugyanúgy ki kell fizetned zsebből.
2020. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
A magyar lakossagnak nem a ketharmada, de tobb mint a fele haromszor dontott ugy, hogy ez is belefer. Es negyedszer is fog.
2020. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A teszt indikálása orvosi feladat. Amennyiben az orvos szükségesnek találja, a teszt ingyenes.
2020. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha a mentők tesztelnek, akkor ingyenes. Ha te teszteltetsz, akkor 20000 Ft.
2020. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Én nem tudom miért hiszi az emberek jelentős hányada, hogy CSAK fizetős teszt van. Iskolázott, diplomás középosztálybeli barátaim azért nem mentek el sokáig teszteltetni, mert azt hitték, hogy az összes teszt (2-3 minimum) annyiszor 20ezer forint. Aztán mondtam nekik, hogyha felhívják a háziorvost és azt mondják, hogy tüneteik vannak, láz, stb. akkor ingyen van és először nem hitték el.

Talán ezt kéne jobban sulykolni Müller Cilikének, nem azt, hogy mossuk meg a nyunyókát és együnk napi 3x gyümölcsöt.

2020. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ez hülyeség az "ingyenes" tesztelés. Én pl tüneteket produkálok, de hívtam a háziorvost és nem küldött el tesztelni. Nem vagyok karanténban, így nem is kötelez semmi, hogy ne menjek emberek közé, mit meg ugye muszáj. Pénzért meg biztos nem fogom magamat letesztelni...
2020. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na jó nem igaz csak viccből írtam, mielőtt megjelenik a teljes TEK, meg 30 ezer rendőr a házam előtt, mert ugye beszélni nem szabad. Az viszont igaz, hogy hallottam ilyen esetről...
2020. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!