Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Önök ismernek korona vírusban...

Önök ismernek korona vírusban elhunyt embert személyesen?

Figyelt kérdés
Legyen az családtag, ismerős, szomszéd bárki. Kösz a választ előre is

2020. okt. 19. 21:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
#12-es is kamuzik, egy orvosnak nem kell kikérnie a hozzátartozók engedélyét, hogy kitölthesse a zárójelentést.
2020. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Barbell Deadlift ***** válasza:
71%
13-as, a covid-tagadók elemi érdeke a hazudozás, mivel érvrik nincsenek, ez maradt nekik.
2020. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Barbell Deadlift ***** válasza:
73%

5-os, ha valamihez nem értesz, miért okoskodsz bele?

A covid-betegek "általában" ARDS-ben halnak meg. Egy herpeszes, egy cukorbeteg, vagy egy rákos betegnek pedig nem. Szerencsére az orvosok tudnak különbséget tenni, a laikusok meg otthon a négy fal között osszák az észt, ne az interneten.

2020. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
3%
15. Müller Cecíliának jobban hiszek ne haragudj mint neked. Ha ő azt mondja, hogy a statisztikában mindenki kovid19 halottnak számít aki valaha pozitív teszttel rendelkezett még életében akkor az nem ARDS hanem akármi plusz egy pozitív teszt.
2020. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
38%

Pedig lehet kevésbé kéne hinned Müller Cecíliának, mert ők nem hogy hozzáadnak, de kihagynak igazoltan koronavírusban meghalt embereket a statisztikából. A valós szám *nagyobb* mint a hivatalos:

[link]

2020. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Én a saját szájából hallottam pedig videóban mindjárt megkeresem.
2020. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnos csak facebookon találtam a videót az atv oldalon nem. De aki nem tudja megnézni az atv így összegzi a mondókát:

"Müller Cecília megmondta, kit számolnak a koronavírus halottai közé Müller Cecília: Magyarországon mindenki, aki elhalálozik és pozitívnak bizonyult valamikor is koronavírus tesztre, azt hozzászámítjuk a halálesetek közé."

Akkor hagyjuk már a levegőbe találgatásokat meg ezt a vértizzadósan intelligensnek látszani akaró kínlódva okostojáskodást mint a Barbel deadlift félék kommentjei, amikor akik valóban számolják azok egyszerűen megmondják konkrétan!!!

2020. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj akik számolják konkrétan hazudnak. Ahogy fentebb linkeltem, sokszor még azokat is kihagyják a statisztikákból akik egyértelműen covidos tünetekben hunynak el.

Egyébként az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy ez nem csak Magyarországon van így, egy tavaszi összehasonlítás szerint a sokéves a halálozási átlagokkal, Nyugat-európában is kb. 60%-al magasabb volt a covid-os halálesetek száma, mint amit a hivatalos adatokban közzétettek:

[link]


Nyilvánvalóan a kormányzatoknak az áll érdekükben, hogy minimalizálják a halálos áldozatok számát a kommunikációban, és ahogy a fenti példákból látszik, meg is teszik, mert megtehetik, senki más nem fér hozzá a teljes adathalmazhoz. Ezek után teljesen életszerűtlen, hogy bárkit is annak nyilvánítanának, ha másban halt meg. Ha tudsz konkrét esetet bizonyítékkal hajrá, de én még nem láttam ilyet senkitől, az ellenkezőjére meg sokat.

2020. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Ez mind igaz. Én úgy látom ha kell még elhunyt akkor úgy számolják hogy legyen, ha már túl sok és úgy látszik a kormány rosszul kezeli a járványt akkor tud csökkenni rögtön.
2020. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
36%

2019-ben napi halalozas = 365/fo atlag

Most jelentett extra Covid halalozas = 40 fo/nap

Ha a 365 rendes halottbol akarnank covidosat csinalni, 11%-uknak pozitivnak kellett a multban tesztelnie. Tudunk eddig kb 50000 pozitiv tesztrol, az a lakossag 0.5%-a. Tehat feltetelezhetjuk, hogy a 365 rendes halott 0.5%-a pozitiv (1-2 ember), nem 11%-a, amennyiben nem celzottan tesztelnek minden halottat utolag. Es meg ha celzottan tesztelnenek is, a Covid elterjedsege (atfertozodese) a nepesseg koreben messze nincs 11%. De meg ha 11% is lenne, akkor is hogy a 40 halottat "nem-Covid" halottnak hivjuk, fel kellene tenni, hogy semmilyen hatasa nem volt a halalukra a covidnak...


Honnan jon a 40 halott? A jovobol, korabban halnak meg, valaki par honappal, valaki par evvel, valaki 10-20 evvel. Persze, ezek az emberek amugy is meghaltak volna, mind meghalunk. Csak nem mindegy mikor.

2020. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!