Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most a pályaudvarokon akkor...

Most a pályaudvarokon akkor nem kell maszkot venni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napon voltam többször is a veszprémi autóbusz pályaudvaron. Ahogy már közel értem hozzá, automatikusan felvettem, mert úgy tudom hogy kell. 2 nap csúcsidőben voltam ott, konkrétan tele volt az egész, megértem kerülgetni az embereket, biztos vártak vagy 300-an a buszokra. És meglepődve tapasztaltam, hogy ennyi emberből jó ha 10-en viseltek maszkot. Én azért felvettem, mert semmi negatívumát nem érzem, nem fulladok benne, nem kényelmetlen, stb. Akkor ezek szerint most nem kell ott hordani?

2020. okt. 20. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A váróban kell ha van. Kinnt nem.
2020. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi számít várónak? Ez egy pályaudvar, tetővel, falak nélkül. Ez most akkor kint van vagy sem?
2020. okt. 20. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Zárt térben kell a maszk. Amit leírsz, az szerintem nem számít zárt térnek (mondjuk, ez így elég hülyeség, mert így is egy csomó ember torlódik össze szorosan, de mindegy.) Nincs kitéve tájékoztató tábla, hogy kell-e maszk?
2020. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nemcsak zart terben kellene, ha nincs elegendo tavolsag. Ha a jozan eszre hallgatsz, kint is viseled. Mas kerdes, mi eppen a szabaly.
2020. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Táblát nem láttam, mondjuk nem is figyeltem. Majd megnézem ha legközelebb arra fele járok.
2020. okt. 20. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

4-es

Jogos, ahogy az is az lenne, hogy francnak kell viselnem ha vagyunk ketten 100 m2-es váróban, vagy akár egyedül?

2020. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt megint ott szálltam fel a buszra, szintén sokan voltak akkor. A hangosbemondóba bemondták, hogy kötelező az egész pályaudvar területén a maszk viselése, amire a kb. 200 emberből még 5-en felvették, így már nagyjából el is érte a maszk viselő emberek száma az egy tucatot.
2020. okt. 24. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
És most mi van?
2020. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam ismét. Most már a menetrendes szöveges kijelzőkre is ki van írva mikor épp nem megy busz hogy kötelező a maszkviselés. És úgy láttam, hogy a legtöbb emberen van is. Mondjuk most nincsenek diákok, így kapásból a 2/3-a eltűnt az várakozóknak.
2020. nov. 13. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!