Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » (Valaki használt Canesten...

(Valaki használt Canesten hüvelykrémet applikátorral, mivel se tabletta se kúp nem volt hozzá, külön meg csak sima gombaölő krémjük volt.?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A krém a nemi szerv külső részére van, azt nehogy belepumpáld a hüvelyedbe. Vegyél Canesten Kombit, abban van hüvelytabletta meg krém is.
2020. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos külföldön vagyok és nekik nincs.Azért volt meglepő mikor kinyitottam a dobozt, igaz hogy sima hüvelykrémnek írják (20g)
2020. okt. 21. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak vegyél sima kúpot külön. Ha nem cenestent, akkor valami mást, ugyanazzal a hatóanyaggal. Mikor nekem külföldön szükségem volt rá és canestent kértem, tudta a gyógyszerész, hogy mit akarok, de azt mondta, csak ritkán van nekik, így adott mást, ami ugyanúgy hatott.
2020. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána néztem, és a németeknél is volt ilyen 3 napra.
2020. okt. 21. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!