Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap este jobb oldalt lent...

Tegnap este jobb oldalt lent az alhasamnál, a lábhajlazomhoz közel elkezdett szúrni, de egy olyan 15 perc múlva elmúlt, ma séta után visszajött egy 1 percre kb aztán megint elmúlt. Vakbélgyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Előtte 2 napig nem tudtam wc-zni de tegnap ittam meleg tejet és el tudtam menni, akkor kicsit megkönnyebbültem, meg éreztem hogy elkezdtek mozogni a beleim rendesen. Az ürítés nem fájt, nincs hányingerem, nem hányok, étvágyam van, lázam nincs. Holnap megyek dokihoz.

2020. okt. 29. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az mas modon is ereztetne, hogy van. Rosszullet, fajdalom. Es ami gyors es perforal, az olyan borzalmas, hogy nem lehet nem eszrevenni.

No vagy? A petefeszek szokott szurkalni.

2020. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! És igen a biológiai nemem nő.
2020. okt. 29. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatalon en is egybol erre gondoltam. De a petefeszek felvaltva hol egyik, hol masik oldalon a ciklus kulonbozo fazisaiban neha szurkal.
2020. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, megtapogatott, megnézte a hasamat azt mondta hogy a vakbélgyulladás kizárva, meglehet hogy megint cisztám van a jobb petefészkembe.
2020. okt. 30. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!