Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb immunerősítő és...

Mi a legjobb immunerősítő és egészségmegóvó készítmény/szer?

Figyelt kérdés

Olvastam interneten sokféle vitaminokról és egyéb szerekről amik jót tesznek az immunrendszernek és megóvnak sokféle betegségektől, és még esetekben helyettesítik a megfelelő táplálkozást. Most, hogy közeleg a tél és van ez a vírusos időszak jogosan adódik a kérdés, hogy melyek azok a vitaminok, szerek és megoldások, amik a legjobban hatásosak?


Mindenféle multivitaminokról/ étrendkiegészítőkről.

1 EK méz + 1 KK fahéj 1 pohár vízben elkeverni.

Béres csepp.

virágpor és méhpempő.

aszkorbinsav .

Egyéb más csodaszerek



2020. nov. 2. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A C-vitamin mellé D is.
2020. nov. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagyma !
2020. nov. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem novemberben kell kétpofára tömni a csodaszereket, hanem egész évben sok zöldséget gyümölcsöt enni, sokat mozogni a friss levegőn.
2020. nov. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
3-as nem vagy te Müller Ceciliás ?
2020. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fokhama, gyömbér, cékla, citrusok, ezüst kolloid, fahéj.
2020. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Születésemtől fogva gyenge volt a torkomban az immunrendszer/ érzékeny volt minden hideg v szénsavas italra, egészen tavalyig: kutattam a neten és találtam egy olyan dolgot ami bizonyítottan (a legtöbb hasonló dologgal ellentétben) serkenti az immunrendszert, mégpedig úgy h növeli a vérben bizonyos fehérvérsejtek (makrofágok) számát és/vagy hatékonyságát és ez a bétaglükán (beta-glucan). szóval végigjártam néhány gyógyszertárat mire találtam az Andrássyn úton egy patikát ahol tudtam venni egy Immunox nevú kapszulát, amibe nagy adag béta-glükán van. nem tudom h szerencsém volt, vagy placebó, vagy tényleg erősíti az immunrendszert de azóta, kb 1 éve nem voltam beteg. se nátha , se orrdugulás, se torokfájás, és pedig korábban nekem ezek közül vmelyik 2 havonta volt.(C vitamint mindig is szedtem) F/23
2020. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! IMUNEX 10 MG 10 Tablettára gondolsz?
2020. nov. 7. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, de ez se tűnik rossznak bár én úgy tudtam, hogy az algák más okból hasznosak. Most rákerestem, egészen konkrétan ez az: IMMUNOX®7 60 db kapszula


[link]

2020. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!