Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy koronás voltam?

Lehet, hogy koronás voltam?

Figyelt kérdés

Miután olvastam ezt a sztorit akkor gondoltam, hogy lehet korona...

[link]


Sajnos érintkeztem olyan személlyel aki érintkezett koronással.

De mivel egy élsportolóról van szó neki semmi baja nincs. Nekem annyi volt, hogy egyik nap rosszul lettem bementem a sürgősségire ugyanazokkal a tünetettel mint a srác a cikkben (ekkor még nem tudtam a kontaktszemélyről). Lázam volt fájt a vakbelem.

Csak nekem lehet pont a fordítottja volt, mert vakbélre gyanakodtak és Covidos voltam? Megnyomogatták mondtma hogy fáj meg minden, az első doki azt mondta ki kell venni, a második azt hogy ez nem vakbél, mert akkor sokkal nagyobb fájdalmaim lennének. Kaptam egy infulziót és estig bent tartottak.

Hazamentem. Aztán kiderült közben ez a Covidos kontakt. A háziorvoshoz már nem mentem vissza csak telefonáltam. 1 napig még lázam volt gyenge voltam. Most várnom kell 10 napot, hogy minden ok legyen. De igazából szerencsére már jól vagyok.


A kérdésem, hogy ez lehet-e korona? a sürgősségin azt mondták valószinüleg a stressz hozta ki. Mondtam hogy az nem csoda, mert annyi stressz ér, hogy csoda hogy élek. Ez is lehetséges, de miért pont akkor hozza ki a stressz?


Ha az voltam akkor lehetek immunis már rá?


30 F



2020. nov. 4. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Van, aki többször is elkapja.

Be kell tartani minden szabályt, továbbra is.

2020. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!