Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fölvehetem egyetlen alkalomra...

Fölvehetem egyetlen alkalomra a családtagom maszkját, hogyha alaposan kimostuk forró vízben?

Figyelt kérdés
Azért van rá szükségem, mert neki nagyobb védelmet garantáló maszkja van, és sajnos nekem holnap egy nem várt esemény miatt el kell utaznom egy nagyon veszélyes helyszínre! Addig nem tudok újat venni, a helyi patika nyitva se lesz (meg nem is valószínű, hogy árulja ezt a fajta maszkot).
2020. nov. 10. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még hipozom is. Fel.
2020. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnéd? Az egy háztartásban élők már amúgy is megfertőzték volna egymást nem?
2020. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fel, de amelyiket ki lehet mosni, az tutira nem biztosít nagyobb védelmet. Hacsak nem a tiéd csipkéből van.
2020. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vasald is meg forró vasalóval.
2020. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fel. Mit foglalkozol vele? Egy háztartásban élsz vele, ölelgeted, puszilgatod, meg ki tudja még miket, nemtudom milyen kapcsolat van köztetek. Vedd fel nyugidtan, ha akart volna már megfertőzött volna.
2020. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vasaloval tegyel koze valami ruhat is, ha ez nem valami szovet
2020. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!